fbpx

Ці знаки відчують на собі вплив фортуни, везіння, успіху вже 9, 10, 11 жовтня. Терезам у понеділок випаде нагода побачити своє життя з іншого ракурсу

Лев

Що стосується Левів, то для них настала ідеальна можливість налагодити своє особисте життя. Вихідні – ідеальний час зустрітися з тими людьми, яких ви колись любили. Астрологи не виключають, що відносини можуть закрутитися по-новому.

Дозвольте цьому статися, не відкидайте близьких людей, які добре до вас ставляться. Ті Леви, які знайшли свою долю, 9-10 жовтня зможуть перейти на новий рівень у стосунках. Саме час замислитися про весілля, народження дитини, або переїзд у нову квартиру. Зірки підтримають всі ваші починання.

Терези

Терези на цих вихідних будуть відчувати себе щасливчиками. Представникам цього знака Зодіаку вдасться відволіктися від робочих і побутових клопотів, і зайнятися виключно собою, присвятивши час і сили фізичному відновленню.

У понеділок, супер час по-справжньому розслабитися і налаштуватися на новий робочий тиждень, на якому їм щаститиме як ніколи. У понеділок випаде нагода побачити своє життя з іншого ракурсу, тож спробуйте не вмикати негатив. Перегляд власних цінностей – це цілком нормально для особистостей, які постійно ростуть. Тож не бійтесь змінювати свою думку.

Риби

Рибам, які подумують зараз про зміну роботи, саме час зайнятися на вихідних моніторингом ринку праці і відправленнями свого резюме. Астрологи кажуть, що для цього знаку Зодіаку зараз ідеальний час для кар’єрних змін.

Потенційні роботодавці будуть налаштовані до вас самим доброзичливим чином, тому досить зволікати. Ви й не помітите, як через тиждень вже вийдете на нову роботу.

Фото спеціально для osoblyva.com

You cannot copy content of this page