fbpx
Гороскоп

Ці знаки Зодіаку 4 і 5 липня накриє хвиля успіху

Лев

Левам вдасться зберегти душевну рівновагу, що для цього дня є неймовірним везінням. Завдяки такому умиротвореному стану все буде складатися максимально успішно – і робота, якщо в ній у вихідний раптом з’явиться необхідність, і відпочинок, для якого цей день і створений.

Діва

Діви можуть отримати пропозицію, від якої, як заведено говорити, не можна буде відмовитися – нові високооплачувані та престижні місця роботи, як відомо, на дорозі не валяються. Єдине, від чого варто утриматися у цей час – з урахуванням важкої енергетики цих днів, – це від блискавичної згоди.

Навіть якщо рішення буде зрозумілим одразу, рекомендується взяти час, щоб ще раз все зважити, а відповідь краще дати у більш сприятливий день – наприклад, у найближчий понеділок, 6 липня.

Стрілець

Стрільцям – одному з найбільш активних знаків Зодіаку – зірки наполегливо радять відпочити. Якщо зазвичай його представники відчувають моральний дискомфорт від неробства, оскільки за той час, поки вони лежать з книжкою на дивані, можна було б заробити копійчину, то в ці дні вони можуть лінуватися без найменшого докору сумління.

Що робити в такому випадку – ніжитися на сонці на березі водойми або займатися своїм хобі, вирішувати тільки їм, головне, щоб проведення часу принесло максимальне задоволення.

Водолій

Водолії, яких серйозно образили енний час назад, зможуть відчути, що помстився, – справедливість стосовно кривдника буде відновлена, хоча самі вони і пальцем не поворухнуть. У ситуацію втрутиться сама доля, що і наведе лад. Головне, не сприймати відплату зі зловтіхою, краще поставитися до неї спокійно, як до закономірної події.

You cannot copy content of this page