Ці знаки Зодіаку чекає непростий період: хто може втратити удачу до середини осені

Планети здатні впливати на людей та на події, що відбувається в їхньому житті. Таким впливом може похизуватись ретроградний Сатурн, який буде перебувати в ретроградному русі до 23 жовтня. Астрологами названо знаки Зодіаку, на яких чекає непростий період до середини осені.

Терези

Сатурн може вам послати нові випробування. Навчіться дисциплінованості, дотримуйтеся обіцянок, які даєте близьким людям. Мрійте і не падайте духом і негативний вплив мине вас стороною. Деяким Терезам Сатурн може подарувати сприятливий час для поповнення в родині.

Близнюки

Для Близнюків найближчі місяці будуть непростими в плані емоцій. Зверніть увагу на спілкування з  близькими. Намагайтесь зберігати спокій і рівновагу. Бурхлива поведінка ваша може спричинити гнів і непорозуміння в людей, з якими у вас до цього часу було взаєморозуміння.

Водолій

Водоліям зірки не рекомендують тікати від зобов’язань та роботи. Їм потрібно стійко пройти всі випробування . Якщо ви все зробите правильно, то отримаєте гідну винагороду.

Стрілець

Для Стрільців Сатурн приготує різні випробування, і не з усіх вони зможуть вийти з достойним результатом. Можливо також будуть незручні ситуації, коли доведеться робити вибір чи прийняти непросте рішення, яке не буде вас задовольняти.