fbpx

Ці знаки Зодіаку мають шанс поліпшити своє матеріальне становище в останній тиждень березня

Лев

Для Левів останній тиждень березня стане часом великих заробітків. Енергетика зірок і планет буде на висоті майже весь цей час. Що стосується грошей, то їх можна витрачати на дорогі придбання, на подарунки собі та близьким, розваги і отримання нових емоцій, нових знань.

Словом, Леви вільні у своєму виборі. Що до роботи, то її варто виконувати максимально відповідально, щоб мінімізувати збитки.

Козеріг

Козерогам протягом цього тижня зірки обіцяють багато фінансової удачі. Можна укладати важливі угоди та підписувати папери. Можна міняти роботу і займатися пошуками нових джерел доходу, проводити переговори. Цілком можливо, що в цей період Козерогам надійдуть нові цікаві пропозиції.

Є також можливість нарватися на приємні знижки в магазинах. Щоб залишатися мотивованими, бажано робити своєчасне прибирання по фен-шуй, позбавлятися від мотлоху, тримати в чистоті робоче місце.

Водолій

Експерти радять не шкодувати грошей на подарунки близьким людям і на відпочинок з розвагами. Цей тиждень буде часом, коли не повинно бути шкода грошей на те, що приносить позитивні емоції. Також астрологи зазначають можливе зростання прибутку.

Зростання грошових доходів будуть обіцяти особливі знаки Всесвіту, за якими потрібно пильно стежити вже на початку тижня. Це буде час перемог і фінансового зростання, великої удачі і радості для Водоліїв.

You cannot copy content of this page