fbpx

Ці знаки Зодіаку можуть очікувати фінансові труднощі наприкінці травня. Кому слід бути готовими

Овен

Народженим під цим знаком останній місяць весни подарує можливість позбутися відчуття постійної метушні, усамітнитися. До кінця місяця Овнам прийде усвідомлення, що ресурси потрібно витрачати на близьких, а не розпорошуватися на все оточення.

Телець

Для цих знаків травень стане місяцем, який принесе можливість позбутися від депресивного стану і почати життя з чистого аркуша. Крім того, Тельці зможуть змінити фінансове становище, зазначає астролог.

Близнюки

Народжені під цим сузір’ям люблять бути в центрі уваги, але крім своїх численних талантів їм доведеться звернутися до навички вирішувати раптові проблеми. До кінця травня Близнюкам варто і зовсім “залягти на дно”. Швидше за все, хаос, що утворився навколо цих знаків потребує багато ресурсів для контролю і придушення.

Рак

Цим знаком удача в травні благоволить. В останній місяць весни Ракам потрібно завершити всі свої проекти і приступити до планування нових цілей. Головне не втрачати запал і працездатність, зазначає Володіна.

Лев

Людям з цим знаком зодіаку астролог радить скласти чіткий графік на місяць. За її словами, дисципліна в першій половині травня посприяє сприятливому його завершення.

Діва

У травні будуть весь час маятися. Таким стане цей місяць для Дів. Крім злетів і падінь в справах, Володіна радить остерігатися обману з боку близьких.

Терези

Представникам цього знака час навчитися наполегливості. Втрачена за останній час витонченість повернеться лише в тандемі з хитрістю, зазначає астролог.

Скорпіон

Перша половина травня стане для цих водних знаків важкою. Незважаючи на те, що з 12 по 15 травня є віконце для відпочинку, втрачати пильність не варто, інакше виникне ризик фінансових проблем.

Стрілець

А народженим під цим сузір’ям фортуна буде посміхатися майже весь місяць. Перед Стрільцями відкриються нові горизонти і можливості, однак до кінця травня варто стати обережнішими “на поворотах”.

Козеріг

Травень буде для цих земних знаків найбільш пам’ятним. Поки Козероги не знають, що відбувається за їх спиною, але все таємне стає явним.

Водолій

З початку місяця людям з цим знаком потрібно спланувати, куди їм хочеться рухатися. Приступати до виконання планів найкраще з середини травня. Самовіддача окупиться в подвійному розмірі.

Риби

Ковток свіжого повітря необхідний представникам цього водяного знака. Час позбутися рутини і стати “улюбленцем долі”.

 

You cannot copy content of this page