Ці знаки Зодіаку остергаються серйозних стосунків, а шлюбу й взагалі бояться, як чорт ладану

Телець

Тельці не витримують критику – вони постійно вважають, що завжди мають рацію. Досить часто представники знака переносять це в любов, що і заважає їм. Це призводить до сварок і напруги, а в підсумку – до розставання. Щоб залишатися в міцних стосунках з Тельцем впродовж тривалого часу, необхідно постаратися зрозуміти його особливий характер і не сильно прив’язуватися до них.

Близнюки

Представники цього знака звикли все аналізувати, проте в собі вони дуже рідко шукають помилки. На початку їх стосунки ідеальні – в них майже немає проблем, але з часом починають виникати складнощі, які в підсумку виявляються нездоланними. Якщо і будувати стосунки з Близнюками, то необхідно пам’ятати про те, що вони люблять різноманітність і пригоди.

Водолій

У любові Водолії можуть бути досить егоїстичними. Представники знака воліють зосереджуватися на власних проблемах і сподіваються на те, що близькі будуть проявляти співчуття. Любов і стосунки – це великий секрет, про який Водолій віддає перевагу нікому не розповідати. Стосунки з народженим під цим знаком часто закінчуються через непорозуміння і відсутності гармонії.