Ці знаки зодіаку приречені провести свято, День Святого Валентина, вдома у сльозах

Не у всіх найромантичніший вечір року пройде благополучно. Представникам трьох зодіакальних знаків доведеться серйозно підготуватися, щоб не провести 14 лютого на дивані в сльозах.

День усіх закоханих кожному хочеться провести незабутньо — незалежно від того, є пара чи ні. Проте трьом знакам зодіаку потрібно поставитися до вечора 14 лютого з особливим побоюванням, адже є ризик або сильно посваритися зі своєю другою половинкою, або залишитися назавжди одному — а може, і все відразу.

Рак

Представники цього зодіакального знаку часто намагаються всидіти на двох стільцях та ідеально влаштувати як кар’єру, так і особисте життя. Проте компроміс вдається знайти не завжди, тому 14 лютого краще зробити вибір на користь другої половини, інакше бути біді. Можна навіть не ламати голову над подарунком — ваша увага все одно буде ціннішою за будь-які речі. Якщо ж цей день Рак зустрічає на самоті, краще не кидатися в обійми першого ж варіанта, що трапився, а провести це свято в компанії себе коханого.

Скорпіон

Цим представникам водної стихії, ймовірно, останнім часом не вистачало тепла та ласки з боку партнера, але говорити про це вголос не можливо. Тому краще взяти ініціативу у свої руки та придумати щось на День святого Валентина, адже спільне проведення часу заповнить усі тріщини та вади у стосунках. Для самотніх Скорпіонів 14 лютого — привід повернути старі стосунки, ось тільки перед цим треба сто разів подумати, чи вони варті другого шансу.

Козеріг

Перед та протягом Дня всіх закоханих Козерогів чекає напружений період у стосунках, а тому варто надати повний карт-бланш своїй парі у виборі місця та способи проведення вечора. Самим же представникам цього знаку необхідно присвятити час собі — влаштувати шопінг або записатися в салон краси, адже Козеріг, що відпочив, з чудовим настроєм стане найкращим подарунком для своєї другої половини.