fbpx
Гороскоп

Ці знаки Зодіаку, на думку астрологів, є найміцнішими парами

Овен і Близнюки

Партнери, що народилися під цими знаками, потребують один одного як повітря. Їх взаємопов’язаність надзвичайно сильна, як на фізичному, так і на інтелектуальному рівні. Вроджений оптимізм, жага до життя і його задоволень, ось що незмінно об’єднує таких партнерів.

Стрілець і Лев

Схильність до суперництва та сильний вольовий характер – є незмінними рисами цих знаків. Можна припустити, що змагатися вони будуть саме один з одним. Але із справжнім коханням тут все навпаки. Рішення будувати спільне життя цих двох яскравих натур буде самим вірним.

Терези і Овен

Талант спілкування, ось спільна риса цих двох знаків Зодіаку. Домогтися успіху можна створивши спільну команду. Ці два знаки знаходяться під сильними небесними покровителями. Тому результат – постійне бажання ще більш дізнатися один про одного, що перетворює спільне життя практично в вічний двигун.

Діва і Водолій

Тим, хто народився під цими знаками Зодіаку, властива спільна риса постійне бажання перетворювати світ і керувати майбутнім. Однак вони роблять це по-своєму, Водолій готовий досліджувати все нове і ділитися свіжими ідеями, Діва займається практичними питаннями. Цей тандем готовий до великих звершень, якщо ці таланти об’єднати.

Козеріг і Телець

Їх могутня, ґрунтовна, надійна стихія Землі об’єднує. Тим, хто твердо “стоїть на Землі” набагато простіше зрозуміти один одного. Якщо все наше життя то є довга подорож, то такі партнери, як Козеріг і Телець, будуть до нього прекрасно підготовлені і здатні іти завжди разом.

Риби і Телець

Поєднання та взаємодія стихій, які керують кожним з партнерів в цій парі, створює майже ідеальні умови для довгих, плідних відносин. Риси Тельця практичність і почуття здорового глузду прекрасно врівноважує глибоку, емоційну і трохи мрійливу натуру риб.

Фото для osoblyva.com

You cannot copy content of this page