Ці знаки Зодіаку здатні зруйнувати життя іншого. З ними неймовірно важко бути у стосунках

Риби

Цей знак Зодіаку часто входить в роль жертви, щоб всі навколишні відчували почуття провини і жалості. Часом це доходить до такого рівня, що спілкуватися з ними просто неможливо.

Скорпіон

Скорпіони люблять бути в центрі уваги, тому щоб не ділитися ним з іншими, вони налаштовують людей один проти одного. Це справжнісінькі інтригани, які здатні зробити людину максимально нещасною.

Діва

Діви досить заздрісні, при чому іноді ця яриса досягає піку. Вони починають критикувати людей, ображати і навіть можуть завдати удару.

Телець

Хвора тема Тельців – це гроші. Якщо їм доводиться з ними розлучатися, то бурі негативу не уникнути. Тому астрологи рекомендують не пов’язувати себе фінансовими питаннями з представником цього знака Зодіаку.

Овен

Овни обожнюють скандали, тому привід знаходять дуже швидко. Їм зовсім не важливо, що це може бути дрібниця. Головне, роздути з мухи слона, та так, щоб всі навколо про це знали.

Рак

Це дуже емоційний знак Зодіаку, який бере все близько до серця. Самоїдство, жалість до себе, негатив по відношенню до оточуючих, нескінченні образи – все це Рак носить в собі, передаючи тривожну напругу близьким людям.