Ці знаки Зодіаку зі сталевим характером. Їх ніколи не зламати

Овен

Овни — справжні бунтарі, готові завжди й скрізь відстоювати власні ідеали. Вони дуже цінують власну особистість, щоб дозволяти комусь погрожувати або диктувати свою волю. Однак Овен ніколи не використовує свою енергію на шкоду людям.

Тілець

Навряд чи, дивлячись на м’якого і добродушного Тільця, ви підозрюєте його в наявності непохитної волі. Але ніколи не оцінюйте книгу з її обкладинки! Тільці впадають у справжню лють, помітивши, що хтось зазіхає на те, що він любить. Це стосується не тільки людей, але й речей.

Козеріг

Сила волі Козерога проявляється в тому, що він завжди тримається в рамках пристойності, причому робить це для самого себе. Він прекрасно розуміє, що мало хто готовий вислуховувати правду у вічі. Тому Козероги зазвичай поводяться досить стримано і відсторонено. Зовнішня байдужість Козерогів – їхній принциповий підхід до людей.

Водолій

Вольова поведінка Водолія чимось схожа на байдуже ставлення до людей. Але проявляється воно лише тоді, коли представник цього знаку боїться, що його не оцінять. Це означає, що Водолій не потребує друзів.

Швидше, він побоюється, що деякі люди почнуть робити неправильні висновки, перш ніж дізнаються його краще. Саме тому Водолій може бути досить суворий і вимогливий до вас на початку знайомства. Але чим ближче ви будете впізнавати його, тим більш дружнім і відкритим він буде ставати до вас.