Ці знаки Зодіаку справедливо називають жорстокими та холодними натурами. Їхні серця досить складно розтопити

Телець

Тельці розкривають свою чуттєвість тільки в тривалих і перевірених стосунках. А до цього часу вони постають перед людьми закритими та холодними особистостями. Багато хто помилково вважає, що Тельці пихаті, зарозумілі та відлюдники. Проте цей знак бажає проявляти емоції тільки в колі перевірених осіб. На публіці Телець завжди виглядає відстороненим і незворушним. Джерело

Близнюки

Попри підвищену товариськість і всю доброзичливість, в душу Близнюків практично неможливо проникнути. Здається, що вони дуже емоційні та рухливі натури, однак за потреби Близнюки поводяться досить жорстко і холодно.

У разі «захисту» вони проявляють таку частку сарказму та іронії, що пробитися через їхню «броню» просто неможливо.

Діва

Діву важко «розвести на почуття», адже вона завжди думає головою. Більш практичного і розважливого знака не знайти. Романтику вона вважає непотрібною тратою часу і коштів, а ось розсудливість поважає. Розжалобити Діву теж досить складно, оскільки вона почне завзято копатися в причинах такої поведінки, а не співчувати.

Цей знак дуже холодний і спокійний, його рідко можна застати у хвилини власної слабкості.

Козоріг

Козороги намагаються здатися більш байдужими, ніж є насправді. У глибинах їхньої душі знайдеться багато сентиментальності та ніжності, але Козороги не показують цю частину натури навіть близьким людям. Вони давно обрали для себе імідж незворушного і незалежного одинака, тому свято відповідають йому. Однак Козороги, дійсно, можуть віддати перевагу вигоді ніж почуттям.

Читайте також: Гороскоп на грудень: Останній місяць року і перший місяць зими обіцяють бути досить багатими на події

Водолій

Іноді здається, що Водолії взагалі не страждають від сентиментальності та емоцій. Вони легко прощаються з людьми, дуже швидко заводячи нові знайомства. Водолії часто роблять вибір на користь своєї роботи, вважаючи, що сім’я і стосунки є другорядними в цьому світі. Цей знак рідко визнає свої помилки та ніколи не звертає увагу на почуття.

У кожному правилі є винятки, проте саме в цій п’ятірці знаходяться найбільш розумні та незалежні люди, що уникають емоційних проявів і непотрібних прихильностей.