fbpx

Цікаві факти сім’ї Зеленських. Як створювали сім’ю Олена та Володимир

Зазвичай дружина Зеленського залишається в тіні свого знаменитого чоловіка і не присутня в соцмережах. Лише зрідка вона з’являється на фото свого знаменитого чоловіка.

1. Дівоче прізвище Олени Зеленської – Кияшко. Вона народилася в місті під назвою Кривий Ріг у лютому 1978 року.

2. Вчилася в одній школі, в паралельних класах з майбутнім чоловіком, але вони і не підозрювали про існування один одного. Спілкуватися почали, тільки коли закінчили школу, вступили в різні інститути і випадково зустрілися на вулиці.

3. Раніше вона розповідала, чим привернув її увагу Володимир Зеленський.

“Він привабив мене порядністю, інтелігентністю, дотепністю. І потім, мені ніколи з ним не було нудно!”

4. Цілих 8 років Олена Зеленська чекала пропозиції руки і серця від Володимира. Він попросив руки і серця коханої після перегляду мелодрами в кінотеатрі.

“Олена постійно запитувала, коли ми одружимося. А я був упевнений, що якщо шлюб, то відразу і діти, з народженням яких поспішати не хотілося.”

Читайте також: Найсмачніші баклажани в духовці. Чотири рецепти, якими ви будуте задоволені

5. Олена Зеленська жодного дня не працювала за спеціальністю: вона з відзнакою закінчила Криворізький технічний університет, будівельний факультет. Отримавши диплом магістра.

6. Володимир і Олена Зеленські виховують двох дітей: доньку Сашу (2008 р.) та сина Кирила (2013 р.).

7. Олена Зеленська раніше в більшій мірі, зараз менше є автором текстів Студії “Квартал 95”.

8. У недавньому інтерв’ю Дмитру Гордону Володимир Зеленський зізнався, що вважає дружину своїм великим другом і підтвердив її великий вплив на нього.

“Вона вважає, що не сильно на мене впливає, але насправді – так. Я дуже їй довіряю.”

9. Хрещена мама дружини Володимира Зеленського – Олена Кравець.

10. Олені Зеленській вдалося вибудувати чудові стосунки в сім’ї, тому такі слова Зеленського звучать особливо зворушливо.

“Я люблю її так само, як себе самого. А коли твоя улюблена жінка дарує тобі дітей, ти розумієш, що, ти любиш дітей навіть більше, ніж себе, це катaстрофа! Ось в моїй свідомості відбулися такі зміни. Сім’я – це унікальна історія. Я ні на що не готовий, щоб їх втратити.”

You cannot copy content of this page