Ціни собі не складуть: знаки Зодіаку, у яких завжди завищена самооцінка

Ви знали, що манія величі, жага влади і роздута зарозумілість визначається знаком Зодіаку, під якими народжується людина? Астрологи навіть склали список.

Овен

Представники даного сузір’я відрізняються феноменальною зарозумілістю.

Вони уявляють з себе мало не владик світу. Причому, навіть з хорошим вихованням, такі особистості виростають нарцисами з надмірно завищеною самооцінкою, яку ніхто не зможе похитнути. Насправді, такій впевненості в собі можна тільки позаздрити, тим більше завдяки їй, Овни дійсно домагаються багато чого. Джерело

Вони не знають, що таке поразка, навіть якщо неодноразово раз з ним зустрічалися, не вміють мріяти, відступати, а труднощів для них просто не існує. Овни йдуть напролом до своєї мети і досягають бажаного. Щоправда, з-за такої спраги популярності та влади, вони руйнують долі багатьох людей.

Психологічне наcильство для них — це абсолютна норма, яку застосовують при будь-якому зручному і не дуже разі. Овни спочатку знають хто правий, навіть не розуміючи суті питання і своєї відповіді, в будь-якому випадку, правда, на їх стороні.

Діви

Багато представників цього зодіакального сузір’я переконані: саме вони є центром Всесвіту. З самого дитинства Діви прагнуть до всеохоплюючої уваги і обожнення: для них любов громадськості, заздрість з боку людей — чи не є головною метою в житті.

Їм подобається, коли їх слухають, їм підпорядковуються, а з їх особистості практично роблять культ. Вони задіюють всі можливі механізми, щоб підпорядкувати людей своїй волі, але виставляють це, як добровільне рішення кожного.

Дуже часто вони зазнають поразки: мрія розбивається об скелі і настає велика депресія, яка триватиме до другого пришестя хвилі популярності. Астрологи зазначають, що манія величі найяскравіше виражена у жінок-Дів — вони частіше виявляють свою високу самооцінку, ніж чоловіки.

Тельці

Тельці вважають себе хранителями балансу між добром і злом. Вони відчайдушно намагаються слідувати, створеному образу, тому занадто залежні від похвали. І поки задумане, реалізується за планом, їх все влаштовує, ніхто не тисне на нерви, не гніває і всі навколо душки, то і оточуючим нічого не загрожує.

Проте, якщо з чиїх-небудь вуст вилетить несхвальне слово, зауваження чи насмішка, — немов червона ганчірка, виведе Тельця з себе. І в такому випадку, гнів, жадобу влади і помсти доведеться відчути кожною клітинкою організму.

Тельці відчайдушно вірять — краще, ніж вони нікого не знайти, навіть не підозрюючи про те, що людям дуже складно сліпо слідувати їх постійним примхам і забаганкам.

Стрільці

Астрологи вважають, що Стрільці потом і кpoв’ю заробляють собі високу самооцінку. Вони багато працюють, мало відпочивають, постійно комусь допомагають, вічно аналізують вчинки і рішення. Практично ніколи не помиляються.

Вони невиправні кар’єристи, дуже люблять і цінують себе. Правда, за всіма цими позитивними сторонами ховається інша сутність, у якої геть відсутнє поняття моралі, честі, поваги.

Ці люди багато брешуть і кривлять душею без докорів совісті. При цьому вважають себе самими чистими та світлими людьми. Крім того, вони обожнюють перебільшувати свої заслуги і переоцінювати свої сили.

Скорпіони

Скорпіони в більшості випадків позиціонують себе, як агресивні і самозакохані особистості. І від частини це дійсно так, але, з іншого боку, Скорпіонам просто глибоко все одно на думку оточуючих людей.

Читайте також: Від цих жінок за знаком Зодіаку чоловіки втрачають голову назавжди

Вони звикли вчитися на своїх помилок і створювати свої світи, не копіюючи і не підлаштовуючись під когось. І для них тільки одна думка може бути важливо — близьких людей.

У Скорпіонів такий стиль життя — вічна оборона і збільшення своєї значущості, крім самозакоханості вони так само дуже горді й нетерплячі, що в цілому дає гримучу суміш, але і до цього знака можна знайти підхід.