fbpx

Цього літа зірки подарують шанс змінити життя і знайти своє щастя усього двом зодіакальним представникам

Терези

Далеко не всі Терези з нами погодяться: народжені під цим Знаком Зодіаку бувають сентиментальними, можуть зустрітися з нерозділеним коханням або зі складним життєвим вибором. Така сама суть цього Знака – шальки терезів постійно схиляються то в один бік, то в іншу.

Однак, Фортуна благоволить їм, допомагаючи прийняти вірне рішення. Вона підказує творчим Терезам, де шукати натхнення, Терезам-підприємцям підкидає ідеї для перспективних стартапів і вдалих інвестицій. Словом, Терези – ті ще везунчики, навіть якщо на перший погляд вони і не помічають, як їх часом виручають вищі сили.

Телець

Представники цього земного Знака Зодиака не хапають зірок з неба, і саме це допомагає їм бути щасливими. Поки одні ризикують і ставлять на карту все, Тельці планомірно йдуть до мрії, не намагаючись побити світові рекорди, але і не відступаючи ні на крок. Доля наділяє їх цілеспрямованістю, працьовитістю і завзятістю.

Якщо Тельці в гармонії з собою і своїми кращими рисами, якщо вони ними користуються і не намагаються діяти за чужою вказівкою – їм відкриваються будь-які двері. І навіть деяка приземленість звертається в їхньому випадку в плюс: вони точно знають, чого хочуть.

You cannot copy content of this page