fbpx
Гороскоп

Цих жінок за знаком Зодіаку найчастіше кидають чоловіки і навіть смачні борщі не допоможуть

Скорпіон

Непередбачуваність жінок-Скорпіонів вабить чоловіків. Якщо чоловік зуміє зацікавити представницю знака, то обраниця прихильно погодиться вийти за нього заміж. Однак, її мінливість погано позначиться на сімейному житті, і у чоловіка рано чи пізно виникне бажання втекти.

Лев

Темпераментні і яскраві Левиці, знають собі ціну і вміють зацікавити собою. У сімейному житті вони будуть вважати себе коронованими особами. Такі жінки часом не знають, чого хочуть: їм може не подобатися в партнері як згодливість, так і жорсткість. З Левицею дуже важко порвати стосунки, адже кинути обранця має право тільки вона.

Близнята

У період перших побачень з дівчатами-Близнюками, зазвичай, легко і радісно. Вони вміють розважатися, обожнюють романтику, із захопленням приймають будь-яку божевільну ідею. Однак, варто з’явитися в сімейному житті рутині, жінка негайно розчаровується і починає страждати від нестачі пригод. І якщо чоловік не здатний дати коханій нових вражень, їх відносини зруйнуються.

Стрілець

З жінок-Стрільців виходять хороші дружини. Вони розумні і цікаві, можуть йти на компроміс, вміють співчувати. Будувати з ними стосунки – одне задоволення. Однак жінка-Стрілець ніколи не стане домогосподаркою, чиє життя полягає в утриманні будинку і вихованні дітей. Коло інтересів такої жінки настільки велике, що вони ні за що не дадуть закрити себе на кухні, і це лякає несамостійних в побуті чоловіків.

You cannot copy content of this page