fbpx

Цим двом знакам Зодіаку потрібно бути дуже обережними, у них почнеться “чорна смуга” вже в серпні

Близнюки

У вашому оточенні є людина, яка захоче скористатися вашою наївністю. Вона всіляко намагатиметься вами маніпулювати, щоб затягнути вас у свої брудні справи. Не варто піддаватися впливу оточуючих, якщо не хочете вляпатися в проблеми по саме горло.

Вам потрібно серйозно проаналізувати коло свого спілкування і визначити небезпечних людей. Придивіться до всіх своїх знайомих, зверніть увагу на їх поведінку і вчинки. Висока ймовірність того, що зловмисник ховається за маскою доброзичливої людини. І якщо вам вдасться його обчислити, ви зможете вийти сухим з води. В іншому випадку на вас чекають серйозні проблеми.

Терези

Весь серпень вам потрібно керуватися тільки розумом і логікою. У прийнятті важливих рішень навіть не думайте покладатися на інтуїцію або робити щось на емоціях. Так ви ризикуєте зробити фатальну помилку, яка буде коштувати вам дуже дорого.

В особистих стосунках вам потрібно проявити терпіння і прихильність до людини. Якщо ж при найменшому конфлікті ви встанете і підете, то будьте готові до того, що це буде остаточна крапка в ваших стосунках.

You cannot copy content of this page