fbpx

Цим жінкам доля піднесе приємно несподіваний подарунок вже до 13 грудня, буде легка реалізація давніх планів

Овен

Овни зроблять багато для свого особистого та ділового благополуччя. Для них настає вкрай вдалий час, коли вдасться зміцнити здоров’я, отримати багато нових та яскравих емоцій також завести важливі знайомства. На представниць цього Знаку чекають і подарунки долі, причому як матеріального, так і духовного плану. Їхні бажання збудуться, але для цього доведеться набути внутрішньої сили, щоб не зламатися в потрібний момент. Достаток, гроші і матеріальне благополуччя  залежить від того, яким способом ви накопичуєте і витрачаєте гроші

Рак

В цей період Ракам жіночої статі зірки та планети допоможуть із візуалізацією бажань. Представниці цього Зодіакального сузір’я матимуть можливість розпочати прибутковий проект, вдало змінити роботу. Жінки-раки отримають заряд мотивації. Головне зараз — не приймати рішення, керуючись чужою думкою.

Терези

Для цих жінок найголовнішою сферою стануть фінанси та робота. Це сприятливий час на навчання. Корисно вчитися чогось нового, або підвищувати професіоналізм у вже вивченій галузі. Варто бути обережніше в перших числах місяця числа. Ці люди можуть втратити те, заради чого так довго працювали.

Стрілець

Стрільцям усміхнеться успіх і в особистій, і в професійній сферах. У першій очікується вирішення проблем, що затягнулися, позбавлення від вантажу минулого. У другій – успішна реалізація давніх планів. Зараз дуже важливо не перейматися дрібницями. Також період чудово підходить для того, щоб зайнятися своєю зовнішністю. Можна купити новий одяг, змінити колір волосся.

Водолій

Жінкам Водоліям потрібно навести лад у домі, щоб набути ладу у свідомості та думках. На підопічній стихії Повітря чекає вирішення побутових проблем, активне спілкування з родичами. Робота тимчасово відійде на другий план, тому жінкам цього знаку потрібно менше витрачати гроші. Краще не нехтувати своїми обов’язками.

You cannot copy content of this page