Цим знакам в перші дні Нового року буде максимально складно, зажене вас в глухий кут

Овен

Овнам у буде складно знаходити порозуміння з діловими партнерами. При обслуговуванні клієнтів можуть виникати напружені ситуації. Загалом вам слід бути готовими до перешкод, тому краще не братися до потенційно конфліктних тем. Під час роботи у сфері послуг будьте уважнішими до побажань клієнтів. Не покладайтеся на пам’ять та обов’язково фіксуйте побажання клієнтів при оформленні замовлення.

Рак

Ракам, яким доведеться працювати, зірки радять не виявляти надмірних ініціатив та не попадатися на очі начальству. У цей час можуть бути ускладнення з виконанням планових завдань. Можливо, перед вами поставлять надмірно напружене і важке завдання. Керівним працівникам краще утриматися від ухвалення важливих рішень.

Терези

Не рекомендується братися за складні типи робіт, що вимагають високої кваліфікації. Можливо, вам доведеться зіткнутися з такими завданнями, для вирішення яких професійних знань, що є у вас, виявиться недостатньо. Також це не найкращий день для навчання та службових відряджень. Будьте готові до несподіваних перевірок, контрольних закупівель, щоб зловити вас на порушеннях.

Стрілець

У Стрільців може зрости ймовірність надзвичайних подій. Якщо ви працюєте з технікою та механізмами, то будьте обережнішими, не поспішайте. Утримайтеся від тестування нової техніки. Пам’ятайте про дотримання правил безпеки. Також у цей час рекомендується надавати перевагу тій роботі, в якій ви маєте великий досвід.

Водолій

Водолії, які працюють у сфері послуг, можуть виникати напружені ситуації з клієнтами. Можливо, доведеться мати справу з окремими налаштованими клієнтами. Намагайтеся не доводити справу до конфлікту та йти на максимально можливі поступки. Проявіть гнучкість під час спілкування з клієнтами.