fbpx

Цим знакам Зодіаку березень 2020 принесе неймовірну удачу і казкову любов

Три везунчики, яким березень 2020 принесе неймовірну удачу і казкову любов. Початок весни обіцяє бути надзвичайно успішним, в тому числі і в сфері любові.За матеріалами:УНІАН

Відомий астролог Павло Глоба розповів, яким знакам Зодіаку варто уважніше придивитися до свого оточення, щоб не пропустити свою долю.

Ці 3 представники зодіакального кола мають найбільш високі шанси зустріти свою другу половинку вже на початку цієї весни.

Овен

Самотніх Овнів чекає успіх вже з перших днів березня. Навколо них будуть постійно з’являтися цікаві люди, що зробить перший місяць весни насиченим зустрічами та приємним спілкуванням.

Читайте також:Що найкраще вдається кожному знаку Зодіаку: сильні сторони

Астролог вважає, що з численної кількості співрозмовників Овни зможуть легко розгледіти споріднену душу. Одруженим Овнам захочеться освіжити свої стосунки. Хоча вони проявляти ініціативу не будуть, а захочуть активних дій від партнера.

Близнюки

Одиноким Близнюкам зірки обіцяють щасливу зустріч, якщо представники знаку зможуть відмовитися від завищених вимог. Павло Глоба вважає, що Близнюкам може дістатися чудовий супутник. Віртуальні знайомства навряд чи виявляться багатообіцяючими, оскільки реальна зустріч принесе розчарування.

Астролог радить більше гуляти, ходити в кіно і бувати в компаніях друзів, щоб опинитися в центрі уваги. А ось службовий роман практикувати небажано – все може закінчиться скандалом і звільненням.

Читайте також:Для кого зі знаків Зодіаку початок весни виявиться дуже вдалим? Три головні везунчики березня 2020

Козеріг

Приємні знайомства очікуються в останній декаді березня, але це не привід першу половину місяця проводити наодинці, вдома. Астролог допускає, що “ваша людина” в цей час буде придивлятися і вирішуватися на активні дії, тому треба частіше виходити в люди.

Сімейних представників знаку чекає, як примирення з партнером, так і остаточний розрив. Все залежить від самих Козерогів і їх планів на майбутнє.

Фото ілюстративне з відкритих джерел

You cannot copy content of this page