Цим знакам Зодіаку неймовірно пощастить вже у ці вихідні, 11 і 12 липня

Близнюки

Близнюкам випаде рідкісний шанс, що дозволяє зрушити з точки застою питання, яке довгий час не вирішувалося, попри жодні – щоденні і часом неабиякі зусилля. В цей чарівний час нарешті ніби зійде осяяння – вдасться усвідомити, як саме треба діяти в даному конкретному випадку. Ну а далі – дорогу здолає той, хто йде: ніяке диво не станеться само собою, якщо не працювати над його здійсненням, тому можна сказати, що – на щастя! – всі тільки починається.

Терези

Терезам, попри вихідні, як не дивно, пощастить у роботі. Цілком можливо, що в один з цих двох днів продзвенить довгоочікуваний дзвінок з пропозицією престижної і матеріально вигідної роботи, про яку представники знаку так давно мріяли, що вже на неї й не сподівалися. Життя в черговий раз доведе, що віру в чудо не можна втрачати ніколи – ніхто не знає, в який день він нарешті відбудеться. Щодо відповіді на «пропозицію, від якого не можна відмовитися, двох думок бути не може – необхідно погоджуватися, не роздумуючи.

Козеріг

Козероги можуть розраховувати на плідні ділові переговори і, що особливо важливо, знайомство з людиною, яка в подальшому відіграє важливу роль в їх житті. Головне, відмовитися від снобізму – через нього можна упустити таку чудову можливість, визнавши що кандидат недостатньо багатий, знаменитий чи цікавий, щоб скласти компанію представникам знака. Важливо вчасно згадати слова одного із булгаковських героїв, який застерегав: «Ніколи не судіть про людину за його костюмом – ви ризикуєте помилитися, причому добряче».

Риби

Рибам зірки обіцяють фінансовий успіх. Важко передбачити, який саме вигляд він матиме на цих вихідних – стане несподіваним надходженням на картку, довгоочікуваною виплатою за давно зроблену роботу або подарунком від близького – або не дуже – людини, важливо, що він стане причиною лавини позитивних емоцій. Неодмінна умова, яку необхідно дотримати в цьому випадку – подяка за отримане, в іншому випадку Всесвіт, що посилає такі подарунки, може образитися і направити потік достатку за іншою адресою.