Турецький гороскоп: знаки Зодіаку, яким не надто пощастить у 2022 році

У наступному році головним акцентом буде духовна взаємодія між людьми. Разом з тим 2022 рік наповнений поворотними подіями, які докорінно змінять звичний життєвий устрій. Для одних знаків період буде сприятливим, а іншим – доведеться боротися за місце під сонцем. Найважче доведеться трьом представникам зодіакального кола.

Лев

Для Левів рік буде сповнений сюрпризів. Їм доведеться бути обережніше в стосунках з коханими людьми, а також приготуватися до пошуку нових напрямків пошуку гармонії у шлюбі. Кар’єрні цілі також можуть докорінно змінитися. Не виключені інші пропозиції по роботі і навіть зміна професії.

Діва

З точки зору здоров’я і працездатності 2022 рік стане одним з найважливіших. З’явиться можливість розплутати вузол складних стосунків і налагодити особисте життя. В цілому наступний рік стане періодом серйозних коливань, до яких необхідно адаптуватися. Астролог порадив йти в ногу з усіма змінами і приготуватися до боротьби за свої бажання.

Скорпіон

Для Скорпіонів 2022 рік стане періодом випробувань в сімейних стосунках. Причому стосуватися це буде не тільки других половинок, але і найближчих родичів. Можливі кардинальні зміни в шлюбі. Особливо напруженим рік буде в області здоров’я і спілкування.