Твій чоловік – не той, хто тебе xoче, а той, хто тебе береже

Коли ти бачиш, як він з брутального мачо перетворюється в стурбованого татуся, знай – ти йому по-справжньому подобаєшся.

«Ти сьогодні їла?», «Одягайся тепліше, на вулиці холодно», «Керуй обережніше, не гони, встигнеш», «Ти що захворіла? Я зараз приїду!»

Коли він закоханий, він всіляко намагається оточити тебе теплом, зігріти, захистити від усього і всіх. Він дзвонить, пише смс, запитує, цікавиться чи не треба тобі чого, і зовсім не думає, що нав’язується.

Він кружляє над тобою, і йому плювати, хто і що подумає. Єдине, що його турбує – це ти, твоє здоров’я і безпека.

Він починає тебе вчити життя, наставляти на шлях істинний, тому що твоя моральна чистота йому теж не байдужа. Коли чоловік закоханий, він хоче заполонити собою весь світ і одночасно захистити тебе від нього.

Він думає про тебе весь час, хвилюється про тебе, хоче бути поруч в будь-яку хвилину. Він вважає тебе своєю. А за своє він порве будь-кого.

Читайте також: “Заміж вийшла в 22 роки, тільки тому, щоб не залишитися “старою дівою”. З РАЦСу ледь не втекла, та дякую долі, що розкрила очі на чоловіка”

Якщо цього не відбувається, якщо він спокійно може прожити кілька днів, навіть не дізнавшись хоч щось з твого життя, то вибач, але ти для нього просто чергова телиця, з якої можна добре провести при нагоді час.

Не вигадуй собі почуття там, де є тільки хіть.

Твій чоловік – це той, хто тебе не тільки хоче, твій той, хто тебе береже.

Автор – Аліна Єрмолаєва

Джерело.