fbpx

– Ти даруєш синові на весілля не квартиру, а просто … ключі від квартири! – Марині її краща подруга. – Так не чесно! Краще тоді взагалі нічого не дарувати, або символічно покласти п’ять тисяч в конверт!

У Марини чоловік і двоє дорослих вже дітей: 25-річний син і дочка, студентка-першокурсниця.

Син зустрічається з дівчиною, збирається найближчим часом одружитися. Приготування до весілля йдуть повним ходом.

Карколомного святкування не буде, прийдуть тільки найближчі. Посидять в кафе, відсвяткують, а на наступний день молоді вирушать у весільну подорож.

У подарунок на весілля Марина урочисто планує піднести синові ключі від новенької квартири. Квартира невелика, звичайно, але тим не менш недавно відремонтована і повністю готова до експлуатації, з новими меблями, технікою – заїжджай і живи.

На погляд Марини, подарунок просто королівський, про таке можна тільки мріяти. Юридично нерухомість оформлена на Марину, і переоформляти нічого Марина не буде. Це її тверда позиція.

Якщо чесно, майбутня невістка Марині подобається не дуже. Синові про це не говорить – це його життя. Та й конкретних претензій до дівчини начебто немає, крім того, що вона – не столична.

Орендує в Києві кімнату, працює, живе з подругою. І з одного боку, дорікати в цьому неправильно: була би, як то кажуть, людина хороша. Але з іншого боку, Марині тривожно.

Син у неї – наречений завидний: з хорошою освітою, роботою, кар’єрними перспективами. Марина з чоловіком – люди досить забезпечені: в родині дві машини, кілька квартир.

Син-то, звичайно, впевнений, що наречена любить його, і жодного матеріального підгрунтя в її почуттях до нього немає. А ось Марина, з висоти прожитих років, розуміє, що дівчина робить досить вигідну в її положенні партію.

Хоча стверджує, звичайно, що їй нічого не потрібно – ну ще б вона зараз говорила по-іншому, ага. Це ж треба бути повною дурепою! А невістка. здається, не з таких.

Загалом, весілля сина Марина чекає зі змішаними почуттями, потай молячись, щоб її підозри виявилися безпідставними, і у сина вийшла б нормальна сім’я.

Цьому і повинні посприяти ключі від новобудови, які батьки подарують молодим на весіллі.

До слова сказати, дочкі Марина теж піднесе ключі від квартири, коли прийде час.

І та нерухомість теж буде оформлена на Марину. І тільки так. Ключі від квартир дітям на весіллях вона подарує. Нехай користуються, живуть, приводять туди партнерів, дружин чи чоловіків, ремонтують житло на свій смак, змінюють меблі і так далі.

Ці квартири купувалися Мариною і її чоловіком для дітей. І все дітям і дістанеться, міркує Марина. Потім, коли їх, батьків, вже не буде. А оформляти нерухомість у власність на дітей зараз – не розумно.

Їх он обвести навколо пальця нічого не варто – Марина бачить це по синові.

Попадеться якась хитра провінціалка – і плакала квартирка, прибере до рук.

Десятки способів можна придумати вміючи. Запропонує, наприклад, продати і купити іншу, в іншому районі – а потім розлучиться і половину відрубає.

А роздавати квартири невісткам і зятям Марина не збирається.

Начебто все логічно, але …

– Але тоді це і не подарунок! – твердить Марині подруга. – Тільки образа буде, і більше нічого. Або дарувати квартиру синові з невісткою нормально, юридично, або вже не висовуватися з цими ключами …

Жлобство якесь! Дешеві понти, ключ від квартири, треба ж, а насправді – пшик …

… Марина не робить секрету з подарунка, і до неї доходять чутки, що майбутня невістка вже верне від нього ніс. Не подобається їй, бач, район, будинок, планування і взагалі.

У молодих вже розмовки пішли на грунті цієї квартири – дівчина, бачте, жити там не хоче. А син вважає дурним платити гроші за оренду, коли є дах над головою.

Так, можливо, не ідеальна і маленька, але жити там можна! Марина теж обурюється – бач, принцеса, будинок їй не підійшов, квартира не подобається! Ти зароби спочатку хоч на таку, потім виступай!

– Все, що не робиться – на краще, – міркує Марина. – Якщо люди здатні серйозно розсваритися через власності ще до весілля, можливо, весілля – це передчасне рішення? І підозри про те, що наречена сина зацікавлена ​​в столичних метрах нареченого, не так уже й непривабливі і безпідставні? Син-то не дурень, ось і нехай подивиться. І зробить висновки …

А ви як вважаєте: ключі від квартири на весілля, без юридичного оформлення – це нормальний подарунок від батьків, і молодим нема на що ображатися, або скоріше ведмежа послуга і провокація?

Якщо вже дарувати, то дарувати без умов і обмежень, інакше не варто й затівати з цими ключами і краще купити в подарунок, грубо кажучи, набір каструль?

You cannot copy content of this page