fbpx

Ти на мого сина хвіст не піднімай і мовчи, він молодий – гуляти має право!

В молоді роки закохалася в симпатичного хлопця. Від радості стрибала, коли заміж запропонував вийти. – Ура! У мене весілля буде! – голова йде обертом від передчуття.

Відсвяткували, як годиться, з усіма весільними традиціями. Далі медовий місяць, ми обоє щасливі. Звичайно, обоє молоді: мені двадцять, йому двадцять два роки.

Але хмари над нашим сімейним життям нависли в перші ж півроку. Чоловік пізно повертався додому, іноді з друзями. Спочатку весело: сидимо на кухні, музику включаємо, сміємося. А потім мене діставати це все стало: спати хочеться, а вони до другої години ночі гигочуть. Джерело

Стала чоловікові говорити, а мені у відповідь: – Мої друзі – маю право.

– А я твоя дружина! Я що, не маю право на відпочинок?

– Ти пенсіонерка чи що? Чого раптом в дитячий час спати лягати?! Сідай і гуляй з нами.

Посварилися ми через це. Я наполягла, щоб друзів у нашому домі не було, особливо допізна. І чоловік погодився, зі скрипом, звичайно.

Але з’явилася інша проблема: він став пізно приходити. Мене, звичайно, стало виводити з себе, що він плює на наші стосунки і вибирає друзів. Почалися у нас скандали.

Може на зло мені, а може, життя наше сімейне на спад пішло, але мій чоловік став погулювати від мене на стороні, – дівка у нього з’явилася. Я хоч і молода, але відразу зрозуміла, що зраджує. Тут мене вже просто бити стало від злості: ми ж ще роки не прожили, а вже зрада у відповідь.

Я вирішила поскаржитися його матері; думала, що свекровушка мене зрозуміє. Вона завжди до мене добре ставилася: вже на весіллі донькою називала, а я її мамою кликала. До мене ставилася по-доброму, навіть ласкаво. Загалом, подумала я, що вже свекровушка буде на моєму боці.

Розповіла я їй, як синок гуляє з друзями і з дівками, вона вислухала уважно. Чим більше я викладала фактів, тим похмурішим ставало її обличчя. А потім вона раптом видала мені:

– Я б на твоєму місці хвіст на мого сина не піднімала і мовчала. Нехай гуляє, він молодий, кpoв вирує, нагуляєтся, заспокоїться. А від тебе не убуде.

Почувши таку несподівану відповідь, мені дихати стало важко. Замість розуміння, отримала такий жopcтокий удap по своєму самолюбству. Я потім ще намагалася щось говорити, але свекровушка і слухати не захотіла: повністю на боці сина. Тоді я сказав, що розлучуся, а у відповідь почула:

– Ну і що? Розлучайся, якщо така істepичка. Вас, дівок, багато, а син у мене один.

Я тоді навіть розплакалася перед нею, але її це тільки потішило, вона ще мені образливих слів наговорила. Провину сина взагалі не визнавала, вважала, що йому, як чоловікові, можна. Казала, що зарплата у нього в два рази більше моєї. Виходить, раз він мене поїть і годує, і, як вважала свекровушка, одягає і взуває мене, значить має право на деякі послаблення.

Гуляти від мене – це значить послаблення, на її думку. Загалом, ні до чого ця розмова не привела; єдине, що я зрозуміла: свекруха не на моїй стороні і абсолютно мені не співчуває, хоч і жінка.

Читайте також: Ми поспішили до мене додому. Мама відкрила двері, і, побачивши нас з коханим, знепритомніла. Тоді я дісналась правду

Після цього пішла я радитися до своєї мами, і все до крапельки їй розповіла. І мама порадила: – Поговори з ним без скандалу, спробуй по-хорошому, а якщо не зрозуміє, розлучайся. Дітей поки немає, нічого тебе не тримає. Я тебе завжди назад прийму, а він нехай гуляє, нерви твої я йому псувати не дозволю.

Я намагалася поговорити, погоджувався зі мною; ми навіть два тижні жили спокійно, без лайки. А потім та ж пісня почалася: п’янки, гулянки, дівки.

І тоді я вже точно вирішила розлучитися, вже більше не радячись зі своєю свекровушкою. Мені було досить того, що я заручилася підтримкою своєї мами.

You cannot copy content of this page