fbpx

“Ти перестала цікавити мене, як жінка. У мене є інша і просто влаштовує, як ти виховуєш мого сина”: А наступного дня він привів додому коханку

Коли я познайомилася з Денисом, він відразу розповів мені, що його дружина помepла при пoлoгах і він виховує сина один. Я не надала цьому особливого значення, так як тоді ще не думала, що полюблю цього чоловіка так сильно.

Ми деякий час зустрічалися, але більше нічого про свою дитину мій молодий чоловік не говорив. Час минав, ми ставали все ближче і ближче один до одного, і одного разу я сама попросила, щоб Денис познайомив мене з Іллюшою. І як я була здивована, коли побачила, що хлопчикові, який ріс без мами було всього одинадцять місяців. Малюк мені відразу сподобався, в мені прокинулися якісь невідомі материнські почуття і я стала постійно просити Дениса про зустріч з його сином.

Так мало-помалу я і переїхала в будинок коханого чоловіка і стала виховувати його сина. У півтора року Іллюша називав мене мамою, а я дyші в ньому не чула. Незабаром Денис зробив мені пропозицію і ми одружилися. Спільних дітей мені, звичайно ж, теж дуже хотілося, але я відкладала це, хотіла, щоб Іллюша насолодився моєї любов’ю з повна, адже він так довго жив без мами.

Минуло чотири роки. Наш тато Денис став приділяти нам все менше і менше часу. Спочатку я не звертала на це уваги, у чоловіка був власний бізнес, який завжди вимагав його присутності. Хіба мало що там могло статися, значить так треба, думала я. Але одного разу, гуляючи з сином, я побачила свого коханого Дениса з молодою дівчиною. Вони йшли по вулиці в обнімку, в її руках був букет. Чоловік не бачив нас, але я зробила фото на телефон, щоб було чим довести свої домисли при майбутній розмові.

Увечері я чекала чоловіка і дуже нервувала. Під час вечері я без слів показала Денису фотографію на своєму телефоні.

Він, злегка поперхнувшись, відклав тарілку і спокійно так заявив:

– Так. Ти перестала цікавити мене, як жінка. У мене є інша. Раз вже ти дізналася про це, давай розлучимося. Раніше я мовчав про це, тому що мене влаштовує, як ти виховуєш мого сина.

Я була здивована такою прямотою, але зараз важливі були мої почуття, а доля дитини.

– Я піду тільки за однієї умови: Іллюша залишиться зі мною.

– Подивимося кого він сам вибере.

Денис продовжив вечеряти.

На наступний день чоловік привів додому свою коханку. Вона незадоволеним поглядом окинула і мене, і Іллю. Було видно, що в силу свого віку вона не готова бути матір’ю, тим більше для чужої дитини. Денис покликав сина і сказав:

– Синку, ми з твоєю мамою розлучаємося, і вона переїжджає. Ця тітка тепер буде твоєю новою мамою.

Іллюша злякався, кинувся до мене і закричав:

– Мамочко, тільки не віддавай мене їм

Я заспокоїла свого малюка, обіцяючи йому, що ми завжди будемо разом. Іллюша пішов грати в свою кімнату. Коханку Денис попросив вийти і почекати його в машині. А наша розмова продовжилася. Денис вразив мене, розповівши те, про що я стільки років не знала:

Читайте також: “Давай про оплату домовимося, ми вам двох дітей, а ви нам що?”: Через 20 років дізнались, що батьки нам не рідні і ми зовсім не брати

– Ілля мені не рідний син, у мене не може бути дітей. Ми з дружиною зробили ЕKЗ з використанням донopcького матеpiaлу. Коли виникла загpoза зaгuбелі матері або дитини при пoлoгах, вона вибрала життя дитини і взяла з мене обіцянку знайти йому гарну маму. Я цю обіцянку виконав. Забирай Іллю, якщо хочеш, з тобою йому буде краще, я оформлю все документально і буду допомагати грошима.

Звичайно Iлюшу я забрала. Анітрохи про це не шкодую. Хлопчик у мене росте розумний і вихований і нічого, що в ньому немає ні краплі мого.

Джерело.

You cannot copy content of this page