fbpx

– Ти у мами сидиш, вона тебе нагодує, а мені тут одному жити за щось треба – говорив Юра і забрав картку з виплатою дитячої допомоги

Юра з Вікою познайомилися випадково, він в ті роки в армії служив. Пішов солдат в звільнення, по місту незнайомому прогулювався, там і зав’язалася розмова з привабливою дівчиною.

Віка вся світилася і літала від щастя, напевно, це було кохання з першого погляду.

Дочекавшись Юру з армії вони зіграли весілля через 7 місяців.

Батьки Віки були насторожені і не схвалювали такі поспішні рішення.

– Весілля – це ж один раз і на все життя! Віко, ти не поспішай, подумай – просила мама свою дочку.

Віка тільки злилася і огризалася на такі мамині бесіди: – Як ти не розумієш, у нас любов! У нас все буде добре! – твердила Віка.

Мама мовчки погодилася і сподівалася, що саме так все і буде.

Весілля зіграли, поки всі щасливі і задоволені. Молодята поїхали до столиці, орендували там затишну квартирку. Перший час все було як в казці – прогулянки вечірнім містом, душевні розмови, походи в кіно, нові знайомства і т.д.

У Віки медична освіта і з роботою проблем у неї не виникло, вона навіть вибирала між декількома клініками відразу.

А ось у Юри все складно, професія робоча, не затребувана … А він ще й вибирає, чіпляється, все не те й не так.

Жити довелося скромно, зате душа в душу.

Прожили більше року в столиці, молодята освоїлися і все стало на свої місця, а тут і новина приємна – Віка в очікуванні малюка.

Здавалося б все так як і загадували, все йде своєю чергою. Віка відчувала себе щасливою дружиною, а Юра був зразковим сім’янином.

До цього часу він вже знайшов деяку роботу, правда зарплати від неї ледь вистачало на покриття комунальних послуг і оплату за оренду квартири.

Коли Віка пішла в декретну відпустку, жити стало важче, але Юру все влаштовувало. А після народження дитини він і зовсім запропонував дружині пожити у тещі:

– З мамою тобі простіше буде, вона все знає, нехай поділиться з тобою досвідом і навчить як правильно доглядати за дитиною. А я в цей час ремонт косметичний зроблю в квартирі, а у вихідні до вас приїжджати буду.

Віка особливо не роздумувала, мама для неї як подружка, з нею завжди добре, та й їй би дійсно не завадила.

Перший час Юра справно приїжджав у вихідні, а потім почалися відмовки і постійні приводи, все ніяк не міг він вирватися з міста до дружини з дитиною.

Сказав, що знайшов ще підробіток, для того щоб його сім’я гідно жила і ні в чому не відмовляла. Плюс до всього Юра сам любив красиво і модно одягатися, на що і витрачав майже все зароблене.

– Ти у мами сидиш, вона тебе нагодує, а мені тут одному жити за щось треба – говорив Юра і забрав картку з виплатою дитячої допомоги.

Віка якось відразу не зрозуміла що відбувається, але тут втрутилася її мама. У неї виникли дуже великі підозри на адресу зятя. Все це було схоже на обман.

Вся правда розкрилася через два місяці, коли стало відомо, що у Юри немає ніяких підробітків, про ремонт в квартирі він він теж збрехав. Всі гроші він витрачав на дівчат, яких приводив в цю квартиру, видаючи її за своє холостяцьке житло.

Віка не дала чоловікові другого шансу, тут же подала на розлучення. Юра і тут не зміг все зробити по-людськи, він просто не приходив до суду, але їх розлучили і без його присутності.

Аліменти платити він відмовлявся, дзвонив і кричав в трубку, що влаштується на найменш оплачувану роботу, щоб Віка від нього отримувала копійки.

Так і сталося, з дитиною спілкування припинив, а гроші то платив, то не платив. Але Віка не вимагала від нього нічого, аби не заважав їй спокійно жити.

Сьогодні Віка живе з іншим чоловіком, який прийняв її сина як свого рідного, він любить і цінує свою сім’ю.

На жаль, цього не скажеш про першого її чоловіка, він навіть не знає як виглядає його син, якому вже виповнилося 14 років.

You cannot copy content of this page