Тигр принесе гроші в зубах: знаки Зодіаку, яких озолотить середина лютого

Лев

Цар звірів явний улюбленець зірок, Тигр із ним дружний, і ця дружба супроводжується солідними грошовими поповненнями.

Несподівана прибавка до зарплати, просування кар’єрними сходами, солідні відрядження або довгоочікувана премія — все це буде у Левів, починаючи з середини лютого.

Фінансові перспективи Левів у цей період просто фантастичні. Будь-які операції з нерухомістю, бізнес-проекти, інвестиції принесуть дуже солідний прибуток.

Сміливо ризикуйте, виграш забезпечений. Для збереження високих грошових доходів не бажано у цей період давати гроші у борг та брати кредити у банках. А благодійність покращить грошовий потік.

Телець

Представників цього знаку гроші люблять. Їхнє матеріальне становище завжди стабільне, а починаючи з середини лютого різко покращуватиметься.

Тельцям подобається комфортне життя з елементами розкоші. У цьому вони бачать запоруку щастя та успіху і тому завжди намагаються примножити свої доходи.

Тигр благоволить Тельцям і щедро нагороджує за цілеспрямованість та завзятість. Дуже вигідними будуть інвестиції у будівельний бізнес та IT-технології.

Із середини лютого дуже вигідні вкладення у заміську нерухомість. Високі доходи принесуть інвестиції, які несподівано можуть запропонувати підвищення зарплати або виплатити преміальні.

Зірки рекомендують Тельцям як талісман мати в цей період вдома і на роботі зображення коня або невелику фігурку цієї тварини.

Скорпіон

Амбітні Скорпіони нарешті будуть щедро винагороджені. Середина лютого особливо вдала. Представникам цього знаку везтиме у всьому, а фінанси у прямому розумінні проллються золотим дощем. Сміливо можна змінювати сферу діяльності тим, хто давно про це думає.

Рекомендується укладати довгострокові угоди та розпочинати серйозні проекти. У вашому бізнесі несподівано захочуть взяти участь великі інвестори. Перспективним буде навчання, якщо ви замислювалися отримати нову спеціальність або підвищити кваліфікацію.

Тигр щедро винагороджує за працю та обдаровує подарунками. Дуже ймовірним є отримання спадщини або цінного подарунка.