Тиждень обіцяє благополуччя в сфері любові і відносин: жіночий гороскоп з 9 по 15 грудня

Тиждень обіцяє бути легким. Венера у Водолії підтримає представниць прекрасної статі в багатьох починаннях, а це значить, що настає вдалий час, щоб втілити свої найсміливіші бажання. У матеріальному світі успіх можливий, але не варто чекати чогось грандіозного.

Тиждень обіцяє благополуччя в сфері любові і відносин, тому краще зробити упор на сім’ю, романтику, спілкування з близькими та інші приємні дрібниці життя. Джерело

Жінка-Овен

Жінкам-Овнам астрологи радять порадувати себе свіжими враженнями. Рутина буде пригнічувати, особливо зараз, коли за вікном зима, а до Нового року ще далеко. Справи забуксують, але турбуватися через це не потрібно. Довіртеся долі. Якщо щось не виходить, це говорить лише про одне: Всесвіт знайшов інший, кращий спосіб все влаштувати.

Жінка-Телець

Ключиком, який відмикає двері успіху, стане розумна самостійність. Представницям Тельця не варто звалювати на себе всі тяготи світу, куди розумніше позначити кілька цілей і дотримуватися їх. Великі успіхи можливі лише в довгостроковій перспективі, а поки краще приділити увагу дрібним радощам життя. Всі вони – сходинки на шляху до бажаного, а головне – невеликі перемоги піднімуть самооцінку і подарують свої плоди.

Жінка-Близнюки

Другий тиждень грудня зажадає від жінок-Близнюків активної діяльності. Не потрібно боятися, що зусилля не окупляться або пропадуть дарма: на все свій час. Астрологи застерігають: виникне багато глухих ситуацій, з яких вибратися без сторонньої допомоги буде дуже складно. Зірки рекомендують не звалювати на себе вирішення проблем і вдаватися до допомоги оточуючих, які охоче допоможуть подолати труднощі.

Жінка-Рак

На цьому тижні планети протягнуть представницям Рака квиток в нове життя. Буде потрібно тільки побачити щасливий знак в суєті повсякденності. Період сприятливий для аналізу, планування і неспішних справ. Поки краще не поспішати з реалізацією планів: далеко не все, що було намічено, як і раніше актуально. Щоб зробити крок в нове життя, потрібно відмовитися від вантажу минулого і зайвих зобов’язань.

Жінка-Лев

Згідно з астрологічним прогнозом, прийдешній тиждень Левиці ризикують провести в гонитві за уявним ідеалом. Не варто орієнтуватися на чужу думку, рекламні слогани або продиктований кимось іншим образ думок. Навряд чи зараз вийде оцінити перспективи перемоги над власними ілюзіями, але виграти в цій війні потрібно обов’язково. Астрологи радять докласти всіх зусиль, щоб вирвати перемогу і розвіяти ілюзорний туман. В іншому випадку можна виявитися не з тією людиною або не на бажаному місці в житті.

Жінка-Діва

На тижні з 9 по 15 грудня Дівам дуже стане в нагоді вміння контролювати емоції. Старі помилки, проблеми, невирішені питання – все це впаде на Дшв і загpoжує збити їх з ніг. Представниць цього Знака чекає серйозна робота над собою і своїм життям. Належить навчитися дивитися на життя не з-за лаштунків, а зі сцени. Спочатку буде складно, але в силах Дiв зробити цей тиждень більш щасливbv, навіть якщо здасться, що весь світ налаштований проти.

Жінка-Терези

Венера у Водолії підказує жінкам-Терезам: настав час поміркувати над своїм життям. Чи всe, що відбувається з вами, дійсно бачилося вам в такому світі? Астрологи пропонують провести ревізію і позбутися від зайвих речей, зобов’язань і навіть порвати відносини з тими, хто розчарував. Внутрішня сила і бажання змін – досить для того, щоб кардинально змінити своє життя і зруйнувати парочку стереотипів.

Жінка-Скорпіон

Не затримуй те, минає – під таким девізом пройде тиждень для жінок-Скорпіонів. Можливо, в найближчі дні і самі Скорпіони захочуть з чимось розпрощатися. Набридла робота, старий друг, зламаний фен, картина, яка дратує і вже кілька років напрошується, щоб її викинули – постарайтеся позбутися від речей-вaмпiрів і скоротити спілкування з токcичними людьми. Скорпіони, які звільнили себе від всього непотрібного, обов’язково залучать удачу на 2020 рік.

Жінка-Стрілець

Представниці цього вогняного Знака знаходяться зараз на порозі якихось дуже приємних змін і подій. Можливо, це свято, подорож або щось подібне, а значить, час зайнятися організаційними питаннями. Стрільцям обов’язково посміхнеться удача, тому можна сміливо експериментувати і використовувати перевірені способи досягнення бажаного. Час щастя не за горами. Ну а щоб закріпити успіхи, астрологи радять звернути увагу на внутрішній стан і не слухати голос старих комплексів.

Жінка-Козеріг

На цьому тижні на жінок, народженим під егідою Козерога, звалиться чимало труднощів. Тверезий розрахунок і інтуїція – відмінні помічники, але навіть цього буде недостатньо, щоб впоратися з усім, що приготували їм зірки. Астрологи радять жінкам-Козерогам на час заховати шипи. Показна суворість і холодність може зіграти проти, особливо в сфері відносин. Найкраще зробити упор на гумор, чуйність, ніжність і досвід.

Читайте також: Цих чоловіків за знаком Зодіаку складно приручити, легко втратити і не можна повернути

Жінка-Водолій

Представницям Водолія слід продовжувати шлях до тих же цілей, яких вони намагалися досягти на минулих тижнях. Планети-заступники не обіцяють, що успіх прийде строго до вихідних, проте вийде помітити перші результати. Зробивши все можливе, можна буде довіритися долі. Вона відповість на гаряче бажання і зустрічну активність. Головне – не лукавити і не намагатися обдурити себе, роблячи одне, а таємно бажаючи іншого.

Жінка-Риби

Рибам прогноз пророкує тиждень, який зажадає серйозного вибору. Причому прийнявши рішення, тому вже не повернешся. Але не варто боятися і витрачати вільний час на рефлексію і самокопання, краще рухатися в обраному напрямку. Ще один нюанс: не варто повідомляти оточуючим свої цілі і озвучувати плани. Домогтися успіху вдасться лише в тому випадку, якщо вийде зберегти анонімність своїх цілей.