fbpx

Тиждень обіцяє неприємності і вимагає зусиль: фінансовий гороскоп з 30 грудня по 5 січня

На жаль, цей тиждень буде вкрай конкурентним. Буде високою ймовірність наштовхнутися на недоброзичливців і ворогів. Всім хочеться трохи місця під сонцем, трохи більше грошей і успіху. Зірки підігрівають азарт і амбіції людей, піднімаючи планку. У такі періоди корисними можна вважати обереги від заздрісників і недоброзичливців. Експерти рекомендують остерігатися відкритих конфліктів, щоб зберегти гроші і досягти успіху на роботі.

Овен

У Овнів буде багато негараздів і проблем, але в більшості випадків винні в цьому будуть вони самі – їх поспіх, необачність і бажання досягти всього за допомогою грубої сили. Також астрологи рекомендують не проводити покупок понад ті, які вже заплановані. Можна наштовхнутися на недобросовісних продавців або навіть на шахраїв. Джерело

Телець

Астрологи рекомендують представникам цього Знака прямо перед Новим роком не скупитися, щоб не справити на оточуючих неправильне враження. Як тільки нове десятиліття і новий 2020 рік настануть, Тельцям варто почати користуватися позитивними установками і афірмаціями на успіх. Це дозволить налаштуватися на плідний початок року, знайти потужну мотивацію і сили перед закінченням новорічних канікул.

Близнюки

Найкращим фінансовим каталізатором успіху для Близнюків, як і завжди, буде гарний настрій. У хорошому настрої люди цього Знака будуть дуже продуктивними в творчості і в інтелектуальній роботі. Також у них з’явиться більше фізичних сил і бажання працювати. Лінь відступить, давши можливість заробити більше грошей.

Рак

Прямо перед новорічними святами Ракам потрібно постаратися відпустити всі образи, накопичені злість і заздрість. Це деструктивні почуття, яким немає місця в житті цих людей. П’ять ефективних способів допоможуть розпочати новий 2020 рік з упевненістю і оптимізмом в серці. Подібний стан свідомості для Раків дуже позитивно вплине на творчі успіхи, на появу нових ідей і фінансову удачу в цілому.

Лев

У кожного з нас є жахливі звички. В кінці 2019 року Левам доведеться зустрітися зі своїми дeмонами. Зрозуміло, на фінансовій удачі це позначиться не кращим чином. Астрологи радять не відкидати допомогу колег і партнерів по бізнесу. Відновлювати покупки можна ближче до 4-5 січня, до цього часу краще по можливості не витрачатися.

Діва

Основний інгредієнт успіху для більшості з нас – працьовитість. Для Дів позбавлення від ліні і апатії, а також підвищення енергетики стане щасливим квитком на стику двох десятиліть. На цьому тижні в грудні не можна ухилятися від роботи, а в січні краще почати працювати раніше, щоб знову опинитися в числі перших в черзі за премією і надбавкою до зарплати.

Терези

До кінця року Терези могли дуже сильно втомитися. У свідомості більшості представників цього Знака накопичилося багато негативних установок, які заважають досягати бажаного. Потрібно зробити останній ривок до фінансового Олімпу в грудні, а в січні як слід відпочити і взагалі не думати про витрати, роботу, негаразди в бізнесі і минулі невдачі. Січневі свята для Терезів – час перезавантаження свідомості.

Скорпіон

Скорпіони – одні з найбільш мстивих Знаків Зодіаку, але в фінансових справах це почуття має руйнівну силу. Перед новорічними святами і під час них астрологи радять Скорпіонам не забивати голову негативними емоціями і не фокусуватися на непотрібних справах. Помста як раз є однією з таких справ. Скорпіонам краще сфокусуватися на покупках і хорошому настрої.

Стрілець

Останні два дні року для представників цього Знака можуть виявитися дуже стресовими. Спеціальні фізичні вправи допоможуть позбутися від стресу і підвищити енергетику. Це дозволить точно в термін завершити робочі справи і встигнути купити подарунки та продукти за прийнятною ціною. В цілому грошова удача буде постійно поруч з цими людьми, тому навіть у другій половині тижня можна бути фінансово активними.

Козеріг

Представників даного Знака на цьому тижні можуть очікувати постійні побутові проблеми, які вимагатимуть деяких фінансових вкладень. Астрологи вважають, що для подолання дрібних негараздів потрібно сфокусуватися на найважливішому. Всі другорядні справи Козерогам варто тимчасово відкласти, особливо в останні два дні грудня. Гроші люблять зібраність і працьовитість.

Читайте також: Перші дні Нового року 2020 подарують щастя: гороскоп кохання на тиждень з 30 грудня 2019 року по 5 січня 2020 року

Водолій

На цьому тижні дуже пощастить найбільш відповідальним і надійним Знакам Зодіаку. Водолії якраз входять в цей список. Ці люди рідко кидають розпочаті справи, і це зараз їм знадобиться. Їм вдасться правильно вкласти гроші, витратити їх на подарунки собі та близьким. Це дуже вдалий час для початку нових справ, розробки планів на майбутнє. На початку січня варто подумати про те, як краще заробити в 2020 році.

Риби

Найбільші фінансові неприємності можуть очікувати Риб, які часто спілкуються з людьми з негативною аурою. Оцінити людину за цим показником допоможуть їм ознаки позитивної і негативної енергетики. У бізнесі і в роботі краще правильно вибирати собі союзників, так як серед них можуть опинитися недоброзичливці, які поставлять під загрозу фінансові плани.

Позначки:
facebook