Тиждень сприятливий для нових починань та здобутків. Він може стати особливим: поради для кожного зі знаків Зодіаку з 6 по 12 грудня

Якщо вам хочеться прожити цей тиждень з максимальною продуктивністю, прислухайтеся до порад.

Намагайтеся не оминати їх стороною, щоб період з 6 по 12 грудня став для вас вдалим, світлим і незабутнім. Загалом цей тиждень можна назвати сприятливим, так що дійте.

Овен

Овнам варто частіше спілкуватися з відповідальними та надійними знаками Зодіаку. З цими людьми варто будувати стосунки любовного та ділового характеру. У коханні Овнам щаститиме, мабуть, більше, ніж будь-кому. На них чекають грандіозні успіхи на цій ниві.

Цим людям обов’язково потрібно брати на себе ініціативу, причому навіть у ділових стосунках. Овни зможуть досягти будь-яких амбітних цілей і у роботі, і у бізнесі. Це буде актуально для будь-якого дня, крім понеділка та неділі. У ці дні не варто перевтомлюватися і чекати на випадкові успіхи.

Телець

Це дуже важливий час, коли заохочуються сміливість і відвага. Це дуже корисно у любовних справах та у бізнесі, особливо на початку тижня, поки нічні світила будуть у позитивному настрої. Деякі випробування чекають на тих, хто перебуває у стосунках. Сімейним Тельцям доведеться зустрітися з непорозумінням.

У Тельців починається період, коли їм варто порушувати межі своєї зони комфорту в роботі та бізнесі. Важливо розвиватись, спілкуватися з новими людьми. Це допоможе у розвитку своєї справи та в отриманні нових знань, досвіду.

Близнюки

Близнюків чекають аж три сприятливі дні: 8, 9 і 12 грудня. Це будуть дні, в які важливо виявляти сміливість і прагнути вирішення нагальних проблем. В інші дні зірки та планети можуть змусити цих людей йти на ризики. Якщо немає повної впевненості у рішеннях, краще не ризикувати.

У коханні, дружбі та партнерських відносинах астролог радить Близнюкам не приймати за непорушну істину свою власну думку. Це може призвести до великих сварок. Початок тижня краще присвятити енергетичному чищенню будинку, наведенню порядку.

Рак

Ракам варто оминати людей, які їм не подобаються, і тих, хто приносить одні проблеми. У бізнесі та роботі Раків чекає дуже непростий час, коли доведеться або щось комусь часто доводити, або доведеться змиритися з непорозумінням колег і клієнтів. У коханні та сімейному житті Ракам потрібно постаратися виправити проблеми минулого, дійти розуміння, вибачитися за образи.

Лев

Левам вдасться досягти поставлених цілей та завдань. Загалом тиждень чудово підходить для виконання обіцянок, вирішення питань, пов’язаних із фінансами, повернення боргів. У коханні Левам щаститиме по-крупному. Астролог наполегливо радить виявляти більше ініціативи, оскільки продуктивнішого та вдалого тижня для любовних пригод найближчим часом просто не буде. Дуже пощастить і тим Левам, які вже перебувають у стосунках.

Діва

Дівам варто бути обережнішими 10 і 11 грудня. В решту днів астролог радить проявляти максимум активності. Буде дуже багато справ та турбот, причому не лише вдома, а й на роботі чи у бізнесі. Доведеться постійно діяти, так що краще пам’ятати про необхідність відпочинку протягом дня і про дотримання законів світобудови.

У відносинах з друзями та близькими Дівам потрібно більше м’якості. Не потрібно кричати вкотре або ставити ультиматуми. Цього тижня корисно відвідуватиме родичів, батьків, зустрічатиметься зі старими друзями.

Терези

У Терезів настає час, в який можна легко зустріти другу половинку. Це вдалий час для роботи над собою, для пошуків кохання. Астролог зазначає, що в цей період буде три небезпечні дні для Терезів — 6, 7 та 12 грудня.

У роботі величезні успіхи можуть прийти до журналістів, письменників, копірайтерів. Це дуже гарний час для саморозвитку та пошуків нових джерел доходу. Астролог рекомендує бути обережнішими з фізичними навантаженнями.

Скорпіон

У Скорпіонів буде можливість кардинально змінити своє життя і в цілому досягти успіху в будь-якій із сфер. Головне, щоб вистачало часу та сил для руху вперед.

Тиждень чудово підходить для домашніх справ, господарських покупок, ремонту. У фінансовій сфері у Скорпіонів також настає дуже сприятливий час. Можна сміливо укладати угоди, підписувати важливі папери, міняти роботу. Це чудовий час для відкриття нового бізнесу.

Стрілець

Найскладнішими днями тижня для Стрільців стануть 10 та 11 грудня. У ці дні Стрільцям варто якнайменше працювати, оскільки можлива поява емоційного вигоряння та дефіциту енергетики.

У фінансовій та робочій сферах настає час максимальної активності. Можна вкладати великі суми у розвиток бізнесу. Також до Стрільців тягнуться люди. Це чудовий час для закладу ділових та любовних знайомств. Цього тижня буде дуже багато важливих подій.

Козеріг

Козероги будуть одними з найуспішніших людей цього тижня. Їм потрібна максимальна активність. Потрібно працювати не покладаючи рук, що Козероги вміють робити найкраще.

Також їм варто якнайбільше спілкуватися з людьми зі світлою аурою. Такі люди допомагатимуть Козерогам долати психологічні бар’єри у свідомості та підтримувати ментально. Це дуже важливий час для прогнозування, планування справ на майбутнє, прийняття рішень. У любовній сфері є лише одне правило – не підвищувати голос.

Водолій

Водоліям у період з 6 по 12 грудня вдасться знайти своє покликання. Потрібно прислухатися до порад та слів оточуючих людей, частіше слухати свою інтуїцію. Середина тижня буде важкою, особливо для бізнесу, розвитку власної справи та навчання.

Деякі складнощі можуть виникнути у тих Водоліїв, які перебувають у тривалих стосунках чи шлюбі. Якщо хочеться зберегти стабільність у спілкуванні з близькими, краще не сперечатися з ними по дрібницях та надавати посильну допомогу.

Риби

Щастя для Риб полягатиме у міцному здоров’ї. Загалом тиждень почнеться дуже добре, тому що 6 та 7 грудня нічні світила будуть максимально творчими. З самого початку тижня необхідно правильно розставити пріоритети та вирішити для себе, у якій сфері життя варто проявити більше активності. астролог радить Рибам не згадувати минуле і не жити вчорашнім днем. Краще займатися поточними чи новими справами.