Тиждень з 30 травня по 5 червня: яким знакам зодіаку впадуть на голову гроші

Близнюки

У зазначений часовий проміжок представники цього сузір’я покажуть себе з незвичного боку. Близнюки стануть ощадливими, уважно стежитимуть за своїми витратами, зіставлятимуть їх із доходами.

Це за умови, що вони легковажні, що розлучаються з фінансами вони відразу, не думаючи. Всесвіт відзначить зміни у поведінці Близнюків, стане їм сприяти, дасть їм можливість заробити багато і швидко.

Нею представники знаку скористаються, за рахунок чого на тривалий період забудуть про бідність та потребу.

Діва

Представники даного зодіакального сузір’я прибуток на початку літа отримають раптово, але все це не буде випадковістю.

Діви багато працювали і працювали останнім часом, досягли якихось результатів. За це їх і винагородять ті, кому вони надали послуги.

Також Дівам скажуть слова подяки, які пестять їхній слух, які проллють їм бальзам на серці, піднімуть настрій на довгий час.

Терези

Особи цього знаку взагалі не думають про доходи, а особливо під кінець весни вони розслабляться, зрозуміють, що життя не завжди справедливе, що часом отримати те, що заслужено, не вдається.

Саме в цей момент на голову Терезів звалиться солідна сума. Її надходженню вони будуть раді, тому що вона буде вчасно, тоді як у фінансах буде необхідність. Щасливі вони за такого розкладу точно будуть.