У 2022 році на небосхилі вже не буде чогось настільки глобального, як в попередні роки, так що перехід у новий світ відбувся і далі нас чекає більш приємний період: прогноз на 2022 рік

Головною астрологічною подією року буде поєднання Юпітера та Нептуна в Рибах 12 квітня 2022 року. Це досить рідкісне поєднання планет, яке відбувається один раз приблизно 13 років. Юпітер, як відомо, це планета можливостей, зростання і оптимізму, а Нептун – планета ілюзій, звільнення та ухиляння від земної реальності. Юпітер і Нептун два управителі знака Риб. Найімовірніше, цей аспект започаткує трансформацію, а може навіть об’єднання світових релігій. Багатьом стане зрозуміло, що всі релігії, духовні та ідейні течії говорять про одне й те саме, лише різними словами.

Народжується єдине розуміння духовності, що з колиски властиве поколінню людей з Нептуном у Рибах. Вони розуміють усі і приймають усі. Але сильний резонанс набувають як позитивних, так і негативних тенденцій, що може викликати повернення до соціального хаосу, особливо там, де був занадто жорсткий і консервативний порядок.

У 2022 році головні планети, що відповідають за існуючий у світі хаос, Сатурн, Плутон і Уран продовжать рух за тими самими знаками – Сатурн по Водолію, куди він зайшов у березні 2020 року і приніс масові обмеження пересування. Плутон по Козерога, створюючи кризу влади та суспільних засад, а Уран по Тельцю, стрясаючи світову фінансову систему. Тож найімовірніше протягом усього року обмеження нікуди не подінуться, а світова фінансова система продовжить свою трансформацію.

Істотне ослаблення обмежень очікується лише початку червня і по середину жовтня, поки Сатурн перебуває у ретроградному русі. Треба сказати, що Сатурн перебуватиме у Водолії до березня 2023 року. Саме до цього часу більшість астрологів чекають на зняття набридлих усім обмежень.

Хочеться також відзначити, що знак Риб, в який перейде Сатурн навесні 2023 року, це час викриття минулих непристойних вчинків, час відкриття того, що було приховано і час покаяння. Думаю, що в період Сатурна в Рибах ми дізнаємося не лише багато цікавих фактів про наш час, а й імена тих, хто стояв за створеним у світі хаосом. Повністю ж трансформація світопорядку завершиться лише у 2025 році – коли Сатурн та Плутон утворюють сприятливий аспект, встановлюючи гармонію людини з навколишнім світом.

Ще одна важлива соціальна планета, що впливає на суспільство загалом, це Юпітер. З нового року і до 10 травня 2022 року Юпітер перебуватиме у сузір’ї Риб. Риби – знак таємниць, тому Юпітер тут або сприяє таємним справам або відкриває ці таємниці. У цей час можливі шпигунські скандали, витік інформації, таємні політичні ходи. Можуть розкритися подробиці особистого життя відомих людей, але можливі провокації проти них. Також період Юпітера в Рибах – це час чуток і домислів, так що дізнатися, що є правдою, а що вигадкою, часто буває неможливо. У цей час до влади можуть прийти партії радикального спрямування.

10 травня Юпітер перейде у сузір’я Овна і з цього моменту очікується різке збільшення активності суспільства. У період Юпітера в Овні першому плані висуваються люди творчі, ініціативні, сміливі, зухвалі, і навіть чесні, відкриті, захоплені, здатні надихнути своєї ідеєю маси.

У роки проходження Юпітера за знаком Овна посилюється боротьба за незалежність та самовизначення. Але 2022 року Юпітер пробуде в Овні лише до кінця жовтня, після чого завдяки ретроградному руху знову повернеться до сузір’я Риб. Отже, найімовірніше, 2022 рік стане не роком боротьби за незалежність, а лише часом зародження ідей про створення нових автономних територій.

Найбільш небезпечним періодом у плані міжнародної обстановки у 2022 році буде кінець травня та початок червня, коли войовничий Марс увійде слідом за Юпітером на знак Овна і між цими планетами утворюється з’єднання. І якщо для переважної кількості планет з’єднання вважається сприятливим аспектом, то саме для Марса та Юпітера таке становище є напруженим.

У цей час можливе перевищення своїх повноважень владними структурами, прояв невдоволення владою серед народу, громадянські конфлікти та зростання рухів опору. Що ж до впливу цього аспекту на кожну людину окремо, то з’єднання Марса та Юпітера в Овні сприятливо для прийняття доленосних рішень, просування кар’єрними сходами, відкриття та розширення бізнесу.