fbpx

У 2023 гроші приходитимуть набагато легше, ніж раніше, а Кролика Коза, Свиня та Собака отримають благословення у фінансовій сфері

Новий рік Водяного Кролика 2023 починається 22 січня 2023 року і триватиме до 9 лютого 2024 року.

Заєць (або Кіт, якщо слідувати трактуванню у В’єтнамі) змінить покровителя 2022 року Чорного Водяного Тигра.

У китайській астрології Кролик символізує терпіння та удачу. Є всі шанси, що 2023 рік Кролика принесе те, чого нам не вистачало в 2022 році: мир і успіх, успішне вирішення житлових питань.

Важливим є те, що рік Водяного Кролика (Кота) представляє жіночу стихію, тому 2023-го почуття, романтика і кохання стануть головною рушійною силою всіх змін.

Згідно з китайським гороскопом на 2023 рік, рік Кролика буде гарним часом для всіх знаків Зодіаку та надзвичайно щасливим роком для більшості з них. Багато знаків будуть успішними в коханні, зможуть відновити зіпсовані стосунки, налагодити сімейні стосунки.  Згідно з прогнозом, Кролик принесе менше негараздів й більше позитиву.

Астролог передбачає: цього року гроші приходитимуть набагато легше, ніж раніше

Що символізує покровитель 2023 року Кролик

Люди, народжені під знаком Кролика, легко виходять із найскладніших ситуацій.

Кроликам щастить у грошовому відношенні. Уживаються з тими, хто народився під знаком Дракона, Мавпи та Бика. Вони не виносять зарозумілості Півня або  нападів Тигра.

Кролик уміє дбати про гроші, приносячи велике багатство та процвітання у ваше фінансове становище. Девіз “Працювати розумніше, а не старанніше” дуже актуальний для всього, що пов’язано з грошима у 2023 році.

Для кого рік Кролика буде вдалим

Згідно з прогнозами на 2023 рік Кролика, найщасливішими знаками року є Коза, Свиня та Собака. На цих трьох щасливчиків чекає один із найкращих періодів у їхньому житті.

Протягом року  мають розраховувати на процвітання бізнесу й успішну кар’єру

Всі, хто народився в рік Щура, мають бути щасливими та успішними, бо цей знак входить до числа найуспішніших знаків Зодіаку китайського гороскопу на 2023 рік. Це рік, коли уродженці Щура можуть розпочати свій власний бізнес або одружитися.

Традиційно Півні є ворогами Кроликів, тому китайський гороскоп радить цим птахам бути обережними та більше працювати, якщо вони хочуть бути щасливими. А ось Кролики, згідно з китайським зодіаком, дратуватимуть божество Тай Суй, тож їм потрібно бути трохи обережнішим у всьому в своєму житті в 2023 році.

You cannot copy content of this page