fbpx

У 55 я примудрилася зaвaгiтніти від 25 річного коханого. І тут моє життя перевернулося

У 55 я примудрилася зaвaгiтніти від 25 річного коханого. І тут моє життя перевернулося.

Сімейного щастя у мене ніколи не було. 30 років жила в шлюбі, а знати, що таке бути коханою, я не встигла. Часу було достатньо, але відносини вже були не ті.

Чоловік почав поводитися ненормально. Раніш такого не було. В останні кілька років він почав поводитися роздратовано, ображати мене всякими словами і принижувати мене. Став багато пuти і пізно приходити додому, але ж раніше був зразковим сім’янином. Джерело

Незабаром і руку на мене піднімати став. Я все терпіла і думала, що мине ця неадекватна криза середнього віку, але не минула. Плюс до всього цього моя свекруха підливала оливи у вогонь і не переставала принижувати мене. Я знову терпіла і сподівалася на краще.

Працювала я в досить великій фірмі. До нас відправили молодого 25-річного хлопця. Він почав до мене залицятися, робив компліменти і все просив піти з ним на побачення. Я була заміжньою жінкою, хоч і жepтвою зрад власного чоловіка. Я не могла так вчинити.

Молодий хлопець виявився настирливим і не хотів мене відпускати. Він умовив мене розлучитися з моїм чоловіком, коли дізнався про останню витівку мого благовірного. А справа була в парку, де я зустріла його і мою подругу. Вони мало не коxaлися на лавці на очах у всіх. Побачивши мене, вони сказали мені в обличчя багато огuдних слів.

Ось і остання крапля змусила розлучитися з ним і жити своїм життям.

Після розлучення з чоловіком я стала зустрічатися з тим хлопцем, який мене настирливо кликав на побачення. Ми зустрічалися щодня, проводили день і ніч удвох. Незабаром виявилося, що я вагiтна.

Коли мати мого коханого дізналася про наші відносини, прийшла влаштовувати скандал у мене вдома. Вимагала, щоб я не наpoджувала і залишила її сина в спокої. Я розумію, що вона має рацію. Я б теж так вчинила на її місці, але тут трохи інакше.

Я покохала його.

Читайте також: Раптово звільнившись і навіть не порадившись з дружиною, Богдан поїхав на заробітки. А за 14 років втратив усе. Тепер йому залишилися лиш спогади та кругленька сума в банку

Зараз, стоячи біля дзеркала перед самим від’їздом до РАГСу, я задаюся питанням: “Чи правильно я роблю?”

Мені казали з усіх сторін не бути дурною, відпустити хлопця і відмовитися від дитини. Моє серце каже інше. Перед найбільш відповідальним кроком у своєму житті я боягузливо озираюся на всі боки в надії знайти відповідь на своє питання …

You cannot copy content of this page