fbpx

У Березні деяким знакам Зодіаку судилося здійснити крутий доленосний поворот, назрівають важливі події

Овен

Важливі події назрівають у Березні у Овнів. Розмовляйте з людьми на одній емоційній мові.

Життя стає більш неспокійним, ніж раніше, адже вам буде все складніше спілкуватися з тими, хто не дає альтернативи і позбавляє свободи. Зберігайте стосункі у сталому вигляді.

І все ж не варто протиставляти себе оточуючим, потрібно уникати перевтоми, адже у вас може похитнутися здоров’я. Не втримуйте силоміць людей біля себе, вмійте відпускати її.

Асролог вважає, що Овнів на початку  Березня чекає прекрасний подарунок долі. Будьте чесні з собою.

Навчіться справлятися зі страхами у відносинах з людьми.

Місяць приємний і багатообіцяльний для вас. Ви будете насолоджуватися спогляданням і відпочинком в Березні, причому робити це не в самоті.

А у самотніх людей є всі шанси почати перспективні відносини з тим, чий образ вже давно оселився у ваших думках.

Телець

Головний ключик до успіху Тельців полягає в готовності активно застосовувати свої сили в тих сферах, які малює мрія – якщо це дійсно ваше, ви чітко відчуєте підтримку зірок.

Події ніби самі собою будуть складатися досить сприятливим для вас чином.

Ну, а якщо спроба стосується того, що за великим рахунком “не ваша тема”, ви прямо на червневому старті зрозумієте, що зайшли в глухий кут.

Працюйте над зміцненням відносин з Вашим колективом. Підтримка Ваших товаришів по роботі буде Вам просто необхідна.

І якщо хтось з оточуючих буде висловлювати критику на Вашу адресу, спокійно поставтеся до неї і постарайтеся знайти в ній “крихту істини”.

Риби

В любовній сфері Рибам потрібно бути щирими і чесними, адже саме це і є запорука щасливих відносин.

Бажано не поспішати з висновками, адже думка, яка приходить в голову першою, не завжди виявляється вірною, про що не слід забувати.

Крім того, цей день добре підійде для того, щоб оновити свій імідж, зайнятися пошуком корисних зв’язків і привселюдно заявити про себе.

Головне — не витрачати гроші даремно, навпаки, демонструвати свою фірмову практичність, ощадливість і запасливість, тоді до фінішу наступного року представниця знака прийде з активами, що значно збільшилися.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page