fbpx

У Близнюків доленосна розмова, у Левів найвдаліший грошовий тиждень, Терези потраплять в капкан грошових питань: точний та детальний гороскоп на найближчі 6 днів

у Близнюків доленосна розмова, у Левів найвдаліший грошовий тиждень, Терези потраплять в капкан грошових питань

Овен

Цей тиждень допоможе Овнам краще зрозуміти свого партнера. Важливу інформацію про чужі почуття, плани та мотиви дасть субота – особливо, якщо на цей день планується подорож, вечірка, активне листування або інший захід, що сприяє спілкуванню. Не варто призначати побачення на неділю.

Близнюки

Цього тижня найважливішим днем ​​у любовних стосунках Близнюків стане субота. Може відбутися доленосна розмова, що прояснює взаємний хід думки партнерів, або прийти звістка, що впливає на перебіг роману. Не пропускайте цей день, якщо хочете про щось домовитись чи кудись разом поїхати.

Лев

Цього тижня для закоханих Левів важлива субота. Інтелектуальна і духовна єдність у цей день виявиться важливішою за емоції. Одруженим парам не варто боятися пройти через яскраву пригоду в інтервалі з вечора середи до ранку п’ятниці: у цьому випадку в суботу буде, про що поговорити. Найвдаліший грошовий тиждень.

Терези

Цей тиждень може стати для Терезів складним, взаємна прихильність не гарантує партнерам відсутності взаємного невдоволення, легко ув’язнути в «болоті» побуту або потрапити в капкан грошових питань. Для нейтральної розмови або романтичної зустрічі підходить субота.

Скорпіон

В особисте життя Скорпіонів цей тиждень не внесе різких змін. Взаємна прихильність буде сильнішою за розбіжності. Самотнім Скорпіонам поки що не вдасться змінити коло пошуків. Краще слідувати не зовнішнім шаблонам, а своїм внутрішнім відчуттям. Сплеск удачі можливий з вечора середи до ранку п’ятниці.

Водолій

Цього тижня ідеалізм закоханих Водоліїв почне здавати позиції, якщо їм доводиться підлаштовуватись під сувору реальність. На тлі інтелектуальної єдності в парі не виключено емоційного розладу. В інтервалі з вечора п’ятниці по вечір суботи можлива важлива розмова чи звістка.

You cannot copy content of this page