fbpx

У червні очікуються великі зміни, а серпень – переломний момент 2021 року: гороскоп на кожен місяць

Травень

Травень буде спокійним часом, хоч і не найпростішим. В кінці весни сприятливо займатися домашніми справами, прагнути до пошуку компромісів з близькими. 26 числа настане повне місячне затемнення, яке може змінити хід життя.

Червень

У червні очікуються великі зміни, причому багато з них виявляться непередбачуваними. Літо почнеться з постійної метушні, негараздів вдома і на роботі. Астрологи радять остерігатися сварок і конфліктів. Будьте спокійні і розважливі, особливо в затемнення 10 числа.

Липень

Другий і найбільш спекотний місяць літа вкаже нам шлях до багатства. Потрібно прислухатися до інтуїції і частіше займатися самоаналізом. Астрологи радять в липні доводити всі справи до завершення і не боятися труднощів.

Серпень

Серпень – переломний момент 2021 року. Для багатьох людей в цей час визначиться основний вектор подальшого розвитку. Світ увійде в суперечливий момент, коли все, що відбувається навколо не можна вважати відображенням реальності. Всім щасливчикам краще бути обережніше, а невдачливим людям бажано чекати позитивних змін.

Вересень

У вересні найважче доведеться фіксованим і кардинальним Знакам Зодіаку. В цілому час виявиться несприятливим в сфері відносин. Можливі любовні трикутники.

Жовтень

Бійтеся в жовтні трьох речей: ризиків, спокус і скептицизму. З цієї трійці найнебезпечнішими стануть сумніви. Люди, які не вірять в себе і сумніваються у своєму успіху, стануть аутсайдерами. У жовтні не потрібно занадто гостро реагувати на критику на свою адресу.

Листопад

Листопад – дуже вдалий час для всіх закоханих. У цьому місяці можна сміливо займатися спільними справами, вирушати в подорожі, укладати шлюб, переводити стосунки на новий рівень.

Грудень

Грудень – найсприятливіший період для фінансової активності, роботи, почав а нових справ і завершення старих. Особливо важливо сфокусуватися на поточному моменті, позбувшись від думок про минуле чи майбутнє. Велика удача чекає впевнених в собі людей, які знають, чого хочуть.

You cannot copy content of this page