У чому він ніколи тобі не зізнається

Свої секрети є не тільки у загадкових жінок. Є речі, які чоловік не буде говорити в присутності жінки. І таких речей досить багато. Ось деякі приклади.

В тому, що він живе з батьками. Майже напевно чоловік не скаже дівчині на перших побаченнях про те, що досі живе з батьками. У чоловіків склалося стійке уявлення, що жінка після того, як дізнається про це, буде вважати його недостатньо дорослим, слабким і не самостійний.

Чоловік не зізнається в тому, що його дівчина або дружина заробляє більше грошей, ніж він. Зізнатися в цьому їм дуже складно. А все через суспільних стереотипів. Адже прийнято вважати, що чоловік має бути головним годувальником у родині, забезпечувати її. І чоловік буде вважати себе невдахою, оскільки не впорався з цією роллю. Через це вони втрачають впевненість у собі і почувають себе пригнічено. Крім цього, з’являється страх, що жінка розлюбить його або просто буде звертати на нього менше уваги.

Не зізнається, що працює на простій роботі, наприклад офіціантом в кафе. Чоловік думає, що є щось ганебне, що він простий офіціант, а не начальник у великій компанії. Начебто він нічого не досяг у житті. І головне, він думає, що дівчина думає також. Що варто йому сказати про свою роботу, як його дівчина відразу ж його кине. Простіше кажучи, видає свої страхи за дійсність.

Читайте також: Омелян нeнaвидів маму. Вoна бyла вже нaдто старою, сорoмився її перед друзями – йому ж лише 17. Пpинижyвав, пoки у хату не зайшов сyсід

Чоловік не зізнається в тому, що у нього вдома є пiкaнтне відео. І він його регулярно переглядає.  Адже він вважає, що його подружці подібне його проведення часу не сподобається. Що це буде майже прирівнюється до зради. Йому можна порадити тільки частіше бувати зі своєю дівчиною, і поменше задивлятися на інших, хоч реальних, хоч віртуальних.

Не почуєте Ви визнання і в тому, що чоловік не вміє прати і готувати. Адже це визнання власної слабкості. Чоловік – господар у домі, а нічого не розуміє в таких простих речах, як прання і готування. Все це прийде з досвідом, коли у чоловіка з’явиться сім’я. Сприймайте це як недостатню, поки, кваліфікацію.

Не буде розповідати про свої минулі стосунках, коли він був закоханий настільки, що перечитав усі вірші про кохання до дівчини. Адже це означає автоматичне визнання своїх помилок, що чоловіки теж не люблять робити. Вони хочуть виглядати непогрішними хоча б в очах інших людей. Тому і тримають язик на замку.

Джерело.