У доньки виникли проблеми в школі, психолог і вчителі не реагували, а директор взагалі не бачила проблеми. Але вчинок тата будуть згадувати усі

У мене є друзі. Так ось, у їх дитини була проблема в школі – почалося цькyвaння, шкільному психологу було байдуже, класному керівнику теж. Ніякі дипломатичні методи не дали позитивного результату, а дитина як і раніше залишався в числі жepтви.

Вони пішли до директора, спокійно і ввічливо сказали, що ось, є проблема, яку можна вирішити тільки спільними зусиллями. Директриса мило поплескала оченятами і сказала, що ніякої цькyвaння немає: «Ну, що ви, діти просто граються».

І ось тоді-то, глава сімейства спокійно взяв сумку директриси, вивалив вміст на підлогу і штовхнув ногою так, що сумка полетіла на шафу!

Читайте також: Щодня бігав Іванко на околицю села. Бігав босоніж, затиснувши під пахвами кросівки, щоб не забруднити їх, а то баба побачить і почне кричати

Сказати, що директриса була шoкoвaна – це не сказати нічого! Зате тато рівним голосом після цього сказав, що просто з нею пограв, як діти в класі з його дитиною. А контрольним було його питання – як і раніше вона вважає, що це нормально?

І знаєте що?! У підсумку питання з цькyвaнням вирішили.