У другій половині лютого під дію незабутніх чар Амура потраплять 5 знаків Зодіаку

Скорпіон

Цей знак Зодіаку на особистому фронті все буде дуже складно. запальні та водночас дуже обережні, вони не захочуть, щоб об’єкт їхніх романтичних почуттів захопився кимось чи чимось іншим.

Тому вони можуть застосувати не найчеснішу і не дуже акуратну техніку впливу для їхнього коханого/улюбленої – це шквал жорстокої, безпідставної критики упереміш з ураганом їдких глузувань.

Але у другій половині лютого Всесвіт надасть шанс Скорпіонам розпочати класичні залицяння: побачення, походи в кіно чи театр, спільні вечірні прогулянки містом тощо.

Єдине, про що попереджають астрологи Скорпіонів: необхідно стримувати свою безпідставну ревнощі та страх. Інакше об’єкт романтичних почуттів може не витримати такого жорсткого ставлення себе. І вибачення тут не допоможуть.

Раки

До цього романтичного і тихого знаку кохання нагряне несподівано. І може змістити з перших життєвих позицій питання щодо підвищення кар’єрного зростання.

Самотні Раки поринуть у любовні пригоди, як у тепле море – з головою та без бажання повернутися на «берег» нудної реальності найближчим часом.

У сімейних Раків також не все тихо. Вони можуть або остаточно роздратуватися на свою законну половинку і порвати з нею всі зв’язки, або ще більше зміцнити сімейні узи, згладити всі шорсткості та кути.

Найголовніше, про що не варто забувати Ракам у другій половині лютого – це робота. Так, несподіване кохання змусить змінити плани. Але відмовлятися від мети, до якої йшли довгі роки, і давати заздрісникам/ворогам/конкурентам щасливий шанс – дещо безглуздо.

Овен

Цей імпульсний вогненний знак у другій половині лютого відчує небувалий підйом енергії. І цю енергію Овни з властивою їм наполегливістю спрямують на любовні пригоди.

«Адже робота – це так нудно, а хочеться нових емоцій» – ось головний та малозаперечний аргумент Овна на заклики розуму схаменутися. Овнів закрутить карусель численних знайомств та швидкоплинних романів.

Фахівці попереджають народжених під заступництвом цього вогняного знаку – чим більше сил і часу буде витрачено на незначні романи та випадкові зв’язки, тим менше вдалих шансів зустріне свою «рідну і єдину у Всесвіті душу» і одержить вищу посаду на роботі.

Водолії

Цей знак стане справжнім вулканом та гейзером у другій половині лютого. Причиною стане їхня чергова любовна історія.

Цей життєвий епізод Водолії запам’ятають надовго. На них чекає феєрверк емоцій, цунамі емоцій та лавина почуттів, яка змете все на своєму шляху. Розум у Водоліїв у цей час працюватиме дуже рідко через великий наплив емоцій.

І все ж таки астрологи дуже рекомендують Водоліям взяти себе в руки, заспокоїти емоції та оцінити свого любовного партнера без «рожевих окулярів». Є велика можливість залишитися у розбитого корита і з великими проблемами.

Риби

На них не чекає класичний бурхливий роман з вогненними іскрами, але в другій половині лютого у них з’явиться людина, яка надихатиме їх на нові звершення.

Нехай зустріч буде випадковою та знайомство – спонтанним, але ці стосунки триватимуть довгі роки. Такий роман відрізнятиметься тихою, спокійною та ніжною течією, як літня річка або весняний струмок, який заворожує своїм спокійним рухом і дарує радість мелодійним дзюрчанням.

В результаті хочеться сказати, що друга половина лютого пройде бурхливо та дуже активно. Головне, щоб ті, хто самотній, щасливо знайшли свою справжню другу половинку.