fbpx

У кафе її зустрів шикарний чоловік, одягнений дорого і зі смаком. Він виклав на стіл новенький айфон і ключі від своєї преміальної машини. Юля чи то від нервів, чи то від природної незграбності, зачепила келих. Він перекинувся, і частина ароматного напою вихлюпнулася на новенький айфон її супутника. І що тут почалося

Приходить повідомлення від подружки:

– Юля, я щойно з побачення!

І десяток лупатих смайлів поруч.

– Що трапилося? – питаю її, прокручуючи в голові можливі варіанти.

– Це був кошмар! Я думала, він мене на місці пришиє!

Тут Настала моя черга відправляти лупаті смайли. Мені стало дуже цікаво, що ж такого могла накоїти моя подружка – дівчинка-квіточка, яка і мухи скривдити не здатна.

Але про все по порядку.

Моя подружка нещодавно познайомилася з дуже цікавим і явно з небідних хлопцем. Новенький BMW, квартира в центрі, хороша робота і інші приємні плюшки.

Завидний наречений. Він виявився партнером по бізнесу начальника моєї подружки. Приїхав в їх офіс, побачив її, ну і пішло-поїхало.

Вирішили для початку сходити куди-небудь випити по чашці кави і познайомитися ближче. На побачення вона не йшла, а летіла.

У кафе її зустрів шикарний чоловік, одягнений дорого і зі смаком. Він виклав на стіл новенький айфон і ключі від своєї преміальної машини.

Замовили щось. Поки чекали, трохи поговорили. Він виявився милим і дійсно цікавим. А потім принесли їх замовлення.

Що він пив, я не уточнювала, а їй винесли її улюблений латте. Латте був в дуже високому бокалі, а моя подружка чи то від нервів, чи то від природної незграбності, зачепила келих. Він перекинувся, і частина ароматного напою вихлюпнулася на новенький айфон її супутника.

– Ти що робиш д…па?! – чоловік тут же змінився в обличчі, і з милого джентльмена перетворився в істеричного монстра. – Ти хоч знаєш, скільки він коштує?!

– Юля, ти знаєш, мені здалося, що він мене прям там і прищиє! – пише мені подружка після опису подій. – Він у всьому демонструє свою забезпеченість, але почав істерити через якийсь айфон.Що це взагалі було?

Почитала я її повідомлення і задумалася, що дійсно є люди, які можуть дозволити собі дорогі речі та аксесуари, але замість того, щоб насолоджуватися цими благами, вони постійно трясуться над ними.

Їм треба постійно думати про те, чи не з’явилася подряпина на авто, не пролив хтось чай на їх дорогий диван, не забруднився чи новий костюм за 1000 євро. Як можна так жити?

You cannot copy content of this page