У Карини була ідеальна сім’я допоки в двері не постукала помилка чоловікової молодості. Тепер уявлення не має, як жити далі

Карина в шлюбі з чоловіком Сергієм двадцять щасливих років, але виявилося, що шістнадцять років тому він їй зраджував з іншою жінкою. Це і залишилося б таємницею, і ніхто б ніколи не дізнався, якби не наслідки цих зрад – позашлюбна дочка, яка дуже хоче спілкуватися з татком.

Тепер Карина не знає, що далі робити з цією помилкою молодості чоловіка. Джерело

До недавнього часу у Карини в родині все було добре: чоловік, діти, побут налагоджений. Вона завжди говорила, що у неї ідеальна сім’я, що чоловік-золотий, завжди вірний тільки їй. Можна навіть сказати, що вона занадто завзято ставилася до ідеї «ідеальної сім’ї». І ось недавно вона дізнається, що по молодості Сергій кинув дівчину, яка чекали дитину, а та народила.

Тепер є доросла дівчинка Аня, яка з’явилася до них і заявила, що хоче спілкуватися зі своїм батьком. Сергій каже, що нічого не знав про дитину, у них це один раз було і все, але від дівчини не може відмовитися, так як це його дочка. Позашлюбна дочка ходяча копія Сергія і тест робити не потрібно. Карина категорично проти цього, адже вона вважає, що Аня меркантильна ст…ва, якій потрібні тільки гроші, а не батько.

У мене була у знайомих подібна ситуація, дві дитини в шлюбі, але чоловік загуляв і коханка народила. Він був дуже впливовою людиною, але коханці обіцяв розлучитися з дружиною, коли діти виростуть. Однак його не стало раптово.

Дії коханки: подала в суд, зробили тест, потім почався розподіл спадщини, з усіма наслідками, що випливають.

У будь-якому випадку мужики, які вдають, що вони не винні і не знають, як так вийшло – оті рогаті. Але скрутивши гулякі ноги, ситуацію не виправити, у кожного злочину є свій термін давності.

Читайте також: “Я не обслуга і не няня на халяву” – заявила бабуся. Тепер донька з матір’ю не спілкується і говорить, що якщо з нею щось трапиться, то поведе себе так само

Мені здається, тільки мстиві і невпевнені в собі подруги забороняють спілкуватися з позашлюбними дітьми. Якщо Карина підніме скандал, буде шантажувати Сергія і ставити його перед вибором, то в підсумку він просто піде, але продовжить спілкуватися з дочкою.

Тут треба бути мудрішими і більш людяним – адже Аня ні в чому не винна, їй теж потрібен батько, чим вона гірша за інших його дітей?

А як би ви вчинили в цій ситуації?

Фото ілюстративне, з вільних дверел