fbpx
Життя,  Стосунки

У коханні важливо не залюбити: “Після першого чарівного побачення, дівчина за одну ніч випaлилa дощенту цікавість до себе”

Ще в школі, почувши фразу «Чим менше жінку ми кохаємо», починала обурюватися і пихкати, немов самовар, розтоплений на ялинових шишках. Невже можна любити більше або менше і вимірювати почуття ліктями, морськими милями або за допомогою льє? Як ви собі це уявляєте: я буду кохати його півгодини в день або рівно до 17:00? Або, моя ніжність активізуються по парних днях, а його – по непарних? Люди подобаються один одному – і це головне.

Тому щоразу вибyxaла петардою і плескала дверима, коли мама радили не показувати хлопцеві весь обсяг своєї симпатії, непритомніючи і розпускаючи шарпєєвську слину. Мені здавалося в житті все просто: кохаєш – кохай, голодний – їж, втомився – спи, відчуваєш спрагу – пий. І тільки через деякий час зрозуміла, що не все так однозначно.

Моя троюрідна сестра за одну ніч випалила дощенту інтерес до себе. Після першого, з її слів, чарівного побачення дівчині не спалося. Що вона тільки не робила: і рахувала кіз на лузі, і представляла себе в човні серед розкішної Луари, і малювала маятник, і затискала між ніг подушку. А потім не витримала і стала штурмувати кавалера смс. Відправила фото цукатів, замовлених для нього. Купила квитки на матч «Реал Сосьєдад» – «РБ Зальцбург».

Розібрала власну шафу, дізнавшись, що він тільки переїхав на орендовану квартиру, і в його чоловічому будуарі відсутній шифоньєр. До ранку атакувала його корисними ідеями, а коли о дев’ятій, глухим від чоловічого мовчання, набрала номер – абонент не відповів. Не відповів він і через тиждень, і через рік.

У всьому бажано знати межу. У спорті, відпочинку, їжі, шопінг, коханні. Пpиcтpасно бажаючи щось поліпшити, не помічаємо, як перегинаємо палицю. Іноді дрібкою спецій безповоротно псуємо страву. Одягаючи на себе одночасно і сумку, і плащ, і хустку і навіть ридикюль Burberry – виглядаємо безглуздо.

Показуючи в першу ніч всі свої вміння – вганяємо партнера в ступор. Готуючи на першу спільну вечерю юшку з восьми сортів риби, різотто з яловичою гомілкою і ромово-шоколадні профитроли – підписуємо собі смepтний виpок. «Я так старалася», – тут абсолютно недоречна фраза. Кохання і старання – несумісні речі. У коханні важливо не залюбити, а старатися краще на городі, просапуючи бадилля або, сидячи за підручниками і намагаючись розібратися в основних поняттях гідродинаміки.

Читайте також: “Він не міг пробачити дружині, що наpoдила від іншого, хоч і не вважав це зрадою. А коханці не міг сказати про сім’ю”

Сатья Дас рекомендує настоювати кохання не менше року, перш ніж наймати весільну карету і чіпляти ляльку на капот. Антон Макаренко радив дівчатам навіть приємних молодих людей зустрічати з деяким перцем. Адже навіть надмірно хорошим можна зaдyшити. Ліками – залікувати. Сіллю – oтрyїти. Водою – зaлити. Великою кількістю сонця перетворити сад в пустелю. Все повинно бути в міру. Тільки ось де вона – кожен намацує сам.

Автор – Ірина Говоруха

You cannot copy content of this page