fbpx
Життя

У коморі мене чекала розкладачка. Ні, не в закритому вигляді, а у розкритому! Це повинно було бути моїм місцем для сну. На ній лежала стара постільна білизна. А на стіні висіли два гачки

– Це для вас син ваш приробив, щоб ви вішали свій одяг! – похвалилася моя невістка. А розкладачку мені сестра відправила. Вона стелила на ній братові свого чоловіка, коли він приїжджав до них.

– А може перенесу її в дитячу, ну або у вітальню? – стала я обводити руками трикімнатну квартиру.

– Ні, не буде вписуватися в інтер’єр. Її місце тут. Будете чай? Джерело

– Ні, Люда спасибі, звичайно, але в коморі я точно спати не буду.

– А більше немає місця … – стиснула Люда губи.

– Тоді, прости мене, але залишатися тут я не буду. Тільки внучку побачу і додому.

– Вона спить, не треба її будити!

Я схопила свою сумку і вийшла.

– А навіщо тоді приїхала взагалі? – хмикнула слідом за мною Люда.

Я простояла на вокзалі більше двох годин. У наше селище їде всього один автобус і то дуже рідко. А син мій не брав слухавку, хоч і знав, що сьогодні я мала приїхати.

Невістка моя вирішив повернутися на роботу, а мене покликали за онукою дивитися. Я залишила свій будинок, своє господарство і прямо до них. Так зраділа, що буду ближче до онучки, самі-то вони раз на рік приїжджають до мене.

А вони мені вирішили постелити в коморі, до того ж на дитячій розкладачці! Такого навіть ворогу не зробиш. Не вписується в їх інтер’єр моє місце …

Але ж не я просилася до них! Вони самі мене вмовляли приїхати. Я говорила, що буду більше заважати їм, ніж допомагати. Але невістка моя твердила, що моя присутність необхідна.

Коли я вже була в автобусі, дзвонить мені син:

– Ну спасибі тобі, матусю! Ти так нас підставила ! Люді в понеділок на роботу, а тобі чомусь твоє місце не сподобалося!

– Це я дуже вам вдячна! Самі спіть у себе в коморі на дитячій розкладачці!

– Ти з глузду з’їхала, яка комора, яка ще до біса розкладачка!?

Я все розповіла йому, про те, як його дружина мене зустріла, і пояснила, чому поїхала.

– Мамо, ти значить дійсно приїхала захмелена, права була Люда, а я не вірив їй. Вона для тебе підготувала кімнату, шафу … Якщо ти не хотіла сидіти з нашою донькою, так і сказала б з самого початку. Коли у мене така мати, мені і вороги не потрібні більше!

Який у мене був стан, розчарування … неможливо словами все передати …

Я відразу ж зателефонувала Люді і зажадала, щоб вона зараз же мені все розповіла!

– Що ви несете? Вам би краще зав’язати з виnuвкою, рідненька! – сказала вона і кинула слухавку.

Минуло кілька хвилин, дзвонить мені знову син:

– Мамо, значить слухай мене уважно! Мені Люда прислала фото з кімнати, яку для тебе звільнила. Ніякої розкладачки, ніяких гачків! Шафа порожня, і постіль нова на ліжку постела. Так що просто перестань закладати за комір, соромно тобі повинно бути!

Читайте також: Сама нагуляла дітей, а життя не дає невістці, у всьому підозрює: “я непомітно взяла гeнeтичний матеріал з гребінця свекра і зробила тест ДHК. Тут то і стало все зрозуміло”

Тепер мені все стало зрозуміло. Моя невістка не захотіла сказати чоловікові безпосередньо, що не хоче мене бачити у себе вдома і вирішила підлаштувати ось такий цирк.

Я повинна була саме тоді, коли вона все показала, зробити фото і відправити сину!

Тепер я дізналася, що у них вдома залишається матір Люди. А я в очах сина стала недолугою матір’ю … Хочеться від болю вити.

You cannot copy content of this page