У кожного знака Зодіаку є два янгола-охоронця. Дізнайтеся свого

Вважається, що янголи — це істоти, створені зі світла, які захищають людей від темряви і зла.

У кожного знака Зодіаку є свій янгол, який допомагає розкрити всі переваги, і протилежний йому янгол, який приносить відчуття рівноваги.

Овен — янгол Творіння

Янгол Творіння, який оберігає Овна, допомагає спрямувати всі пориви представників цього знаку Зодіаку в позитивне русло. Він штовхає їх на дії і дає неймовірну фізичну і емоційну силу.

Якщо ви щось задумали, цей янгол підтримає будь-яку ініціативу і проекти, додасть енергії і мотивує починати нові ризиковані проекти.

Протилежний йому янгол — янгол Любові (Терези) гальмує владність Овна і дає захист від нерозсудливості.

Телець — янгол Трійці

Янгол Трійці наділяє Тельців відданістю і постійністю. Дар, який був даний вам від народження — це терпіння та рішучість.

Завдяки його захисту ви здатні перенести будь-які примхи долі і зможете доводити всі справи до кінця.

Протилежний йому янгол — янгол Перевтілення (Скорпіон) підтримає вас, коли ви зіткнетеся з великими життєвими змінами, і додасть вам трохи романтичності.

Близнюки — янгол Спілкування

Цей янгол наділяє вас умінням знаходити потрібні слова в потрібний момент. Він дає захист і розуміння, і допомагає пристосовуватися до будь-якої ситуації, з якою ви зіткнетеся.

Завдяки цьому янголу ви будете залишатися відкритим і позитивно налаштованим.

Протилежний янгол — янгол Щастя (Стрілець) захистить вас від смутку, принесе стабільність в любові і допоможе позбутися нерішучості.

Рак — янгол Достатку

Рак знаходиться під заступництвом янгола Достатку, який наділяє його сильною чутливістю і справді миролюбним характером. Він допомагає представникам цього знаку Зодіаку вчитися на своєму досвіді.

Також енергія цього янгола дарує внутрішній спокій, позбавляючи вас від напруги повсякденних проблем.

Протилежний янгол — янгол Праці (Козеріг) допоможе вам впоратися з самотністю і захистить від негативних наслідків тривалої ізоляції.

Лев — янгол Земної сили

Ваш захисник дає вам силу і надійність, виділяючи серед інших знаків Зодіаку. Більш того, він обдаровує вас ще трьома дарами: відданість, мужність та оптимізм.

Завдяки цим талантам ви зможете прожити цікаве життя, сповнене сюрпризів. Цей янгол надає вам неймовірну впевненість у своїх здібностях і харизматичність.

Протилежний янгол — янгол Свободи (Водолій) прийде до вас на допомогу, коли потрібно проявити свою безкорисливість або усамітнитися.

Діва — янгол Зцілення

Цей янгол наділяє вас здатністю зберігати як зовнішній, так і внутрішній порядок. Три дари, даних вам зверху — це мудрість, практичний розум і старанність.

Завдяки цьому ви завжди спокійні, оптимістичні і здатні зберігати твердість, коли у вас є мета.

Протилежний янгол — янгол Мрії (Риби) захистить вас від комплексу неповноцінності і навчить гнучкості в судженнях.

Терези — янгол Небесної любові

Цей янгол дарує вам любов і неперевершену уяву. Він наділяє вас здатністю співіснувати з іншими мирно і гармонійно. Це створіння також наділяє вас винятковим почуттям справедливості.

Протилежний йому янгол — янгол Творіння (Овен) захищає вас від неспокою і допомагає впоратися з будь-якою складною ситуацією.

Скорпіон — янгол Перевтілення

Цей янгол дарує вам сильний і рішучий характер і надзвичайну сміливість. Ви наділені такими якостями, як інтелектуальна зрілість, романтичність, живучість і вірність.

Протилежний янгол — янгол Трійці (Телець) приносить вам терпіння і наполегливість, а також емоційну стабільність у взаємостосунках. Він допомагає вам, коли вам потрібна віра і безпека.

Стрілець — янгол Щастя

Стрільців оберігає янгол Щастя, яке дарує їм прагнення до пізнання світу і різних культур. Він наділяє їх трьома якостями: хорошим настроєм, повагою до правил і бажанням вчитися.

Також він допомагає вам залишатися чесними і щирими в будь-якій ситуації.

Протилежний янгол — янгол Спілкування (Близнюки) допомагає подолати схильність до марнославства, надає силу і підтримує всі ваші проекти.

Козеріг — янгол Роботи

Цей янгол примножує ваші фізичні і духовні сили. Його присутність допомагає вам краще сконцентруватися на знаннях і розумовій діяльності. Він також надає вам сил в потрібну хвилину.

Протилежний янгол Достатку (Рак) допомагає боротися з недовірою і поглиблює ваші почуття.

Водолій — янгол Свободи

Цей янгол обдаровує вас творчим потенціалом. Завдяки йому Водолії стають хорошими партнерами і щирими друзями.

Він направляє вас учитися і розширювати свої знання, роблячи вас одним з найрозумніших знаків Зодіаку.

Протилежний янгол — янгол Земної сили (Лев) допомагає вам долати кризи і перетворювати ідеї в видимі досягнення.

Читайте також: 4 знака Зодіаку, які очікує фінансовий успіх в травні

Риби — янгол Мрії

Янгол Мрії дарує універсальну любов і милосердя. Він наділяє вас гострою інтуїцією і можливістю наблизитися до Бога. Він також дарує Рибам здатність ясновидіння.

Протилежний дарує — янгол Зцілення (Діва) дає необхідні сили для того, щоб протистояти будь-яким перешкодам і долати проблеми, що виникають на вашому шляху.

Обов’язково звертайтеся до своїх янголів — з проханнями, з молитвою, з вдячністю!