У липні ці знаки Зодіаку отимають особливі подарунки долі і квиток у щасливе життя. Саме так Всесвіт воздасть їм за доброту

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які в більшості ситуацій залишаються на боці добра.

5 місце – Стрілець

У людей цього знака відношення до поняття “доброта” дуже чітке: погана людина доброго ставлення не заслуговує, а хороша – навпаки. Проблема в тому, що часто Стрільці не здатні розрізнити півтонів і ділять світ на чорне і біле. В результаті в категорію поганих часто потрапляють ті, хто насправді таким не є.

4 місце – Скорпіон

Скорпіони вважаються складними особистостями, але коли справа стосується доброти, ситуація докорінно змінюється. Навмисна грубість Скорпіонів і їх різкість компенсуються душевної тонкістю і чуйністю. Правда, злопам’ятність ніхто не відміняв, тому назвати цей знак всепрощаючим точно не можна.

3 місце – Риби

Риби відрізняються відкритістю, нездатністю до зла в принципі і умінням прощати ворогів. Однак в деяких випадках вони проявляють принциповість і рвуть з кривдником все відносини. Варто відзначити, що в душі Риби досить байдужі до оточуючих, і по-справжньому їх цікавлять тільки вони самі.

2 місце – Телець

Відкритий знак, якого складно запідозрити в корисливості і відсутності доброти. Але головна проблема якраз і криється в тому, що Тельці дуже відкриті, – це може призводити до сумних наслідків. Близьким слід бути завжди напоготові і стежити за вчинками Тельця, щоб він ненароком не віддав всі гроші першому зустрічному.

1 місце – Водолій

Водолії в принципі нездатні до поганих вчинків. Вони добрі до всіх людей, включаючи навіть тих, хто колись завдав їм болю. Спочатку таке ставлення викликає недовіру (раптом тонка гра?), Але потім глибоку повагу. Водолій не хоче витрачати себе на зло, але в той же час зовсім не наївний і безмовний дурник. Таких людей важко провести і легко отримати відсіч. Проте робити комусь погано спеціально Водолій не стане.