У листопаді та грудні гроші будуть відлітати через непередбачені обставини, Водолії можуть відчути себе на коні: прогнозує астролог

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Овнів чекає нейтральний місяць у фінансовому плані – ні різкого підйому, ні різкого падіння. Що важливо, нікому не кажіть про свої доходи, не обговорюйте зарплату, доходи – ця інформація може обернутися проти вас.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Тельців чекає непоганий місяць. На початку листопада може не дуже гладко складатися з грошима, але вже з другого тижня місяця ситуація почне виправлятися. Вам-то якраз можна придивитися до інвестицій, але тільки в останній тиждень листопада. Краще збирати, ніж витрачати.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

У листопаді зможуть збільшити дохід ті Близнюки, які працюють вдома, віддалено. Ось вам можна очікувати приходу грошей. Тим, хто працює в офісі, в наймі, на державній посаді, буде складніше. Доходи залежать не від вас, а від примхи керівництва, і, на жаль, ваша компетенція, ваша працьовитість на рішення про нарахування премії вплинути не зможуть.

РАК (23.06 – 23.07)

Для Раків листопад може бути невдалим, якщо давати в борг або залізти в кредит. Живіть тільки на зарплату і не витрачайте понад ліміт. Не беріть гроші у родичів. Для тих, хто працює на себе, місяць не надто успішний – потрібно дуже багато працювати, щоб заробити. А ті, хто працює в організаціях, залежать від примхи начальства, який буде настрій у шефа, така буде і винагорода.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Леви в плані фінансів можуть в листопаді розслабитися. Гроші йдуть самі до вас, а не від вас. Але тільки якщо ви спокійні. Спокій дає впевненість в собі, а це, в свою чергу, притягує фінансове благополуччя. Необдуманість тільки робить так, щоб зник грошовий потік. «Гроші до грошей йдуть» – пам’ятайте цю приказку і не витрачайте всі свої заощадження.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Дівам в листопаді доведеться витратитися, але це будуть приємні клопоти, пов’язані в основному з дітьми. Одиноким людям можна очікувати невеликі презенти від шанувальників, особливо давніх. Тим, хто в шлюбі, чекайте напливу родичів з боку чоловіка, їм потрібно буде допомогти фінансово.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Терезам можна інвестувати в свій бізнес, якщо вони його мають. Працюючим в наймі варто звернути увагу начальства на ваші кар’єрні досягнення, в другій половині місяця можна просити прибавку до зарплати. Друга половина листопада більше прибуткова. Астролог рекомендує не сидіти на місці, не відволікатися на колишніх, а більше працювати!

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Для Скорпіонів перший тиждень листопада не надто вдалий у фінансовому плані. Гроші будуть відлітати через непередбачені обставини. Тримайте себе в руках, решта місяці для вас більш успішна. Нехай це не будуть гроші в чистому вигляді, але корисні зв’язки, завдяки яким ви можете заощадити або заробити. Знайомі вам можуть запропонувати безкоштовну поїздку або нову роботу з більшою зарплатою.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Для Стрільців в плані фінансів несприятлива тільки перша декада листопада. Великі витрати будуть йти на сім’ю.  Інша частина місяця досить спокійна, просто будьте уважні до покупок, інакше витратите зайве. Краще розслабитися на масажі, відвідати басейн.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Девіз Козерогів в цьому місяці, хто робить той має. Доведеться багато працювати, щоб в фінансовому плані місяць був для вас вдалим. Не інвестуйте гроші, не займайте, і ви побачите, як у другій половині місяця ваші фінанси виростуть. Великих доходів варто чекати тим, хто працює на себе.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Поки всі переживають з приводу грошей, Водолії можуть відчути себе на коні. Фінансовий план місяця буде дуже успішний, але тільки якщо ви самі проявляєте ініціативу і не чекаєте, поки вам допоможуть або за вас все вирішать. Приймайте рішення швидко і твердо вірте в правильність свого вибору.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Риби витратяться на домашні потреби, це будуть основні витрати листопада. Однак і доходи можуть прийти від родичів, якщо раптом ви опинилися на мілині, на них можна буде розраховувати. На початку листопада доходи перевищать витрати, постарайтеся все не витрачати, залиште про запас.

Фото спеціально для Osoblyva.com