У мене за тиждень весілля. Сьогодні я пів дня намагалася знайти перукаря і візажиста, всюди відмовили. Всю ніч ридала в подушку від образи. Вранці вирішила скасувати весілля і розійтися з хлопцем

Зі своїм нареченим я зустрічалась рік, потім він освідчився і ми планували весілля.

Я відразу попередила, що не хочу святкувати весілля в традиційному розумінні (тамада, викуп та інші речі). У мене на те були причини і цей день я хотіла провести так, як подобається мені.

Я запропонувала тихо зареєструвати шлюб і полетіти відпочивати на місяць. В крайньому випадку, можна посидіти в ресторані з батьками і парочкою друзів. Коханий зі мною погодився, сказавши, що саме таке весілля він собі і уявляв. На цій ноті і зійшлися і попрямували подавати заяву в РАЦС.

До весілля я особливо не готувалася і ніякого хвилювання не відчувала, адже все йде саме так, як я і хотіла. За тиждень до дати до мене захоплено підбіг мій хлопець і повідомив:

– У мого друга є кафешка, ось там і відсвяткуємо!

– З ким?? Адже ми хотіли просто розписатися!

– Я тут список гостей накидав, тут тільки найближчі. Беру в руки аркуш формату А4, а там в два стовпчика прізвища, навіть його далекі родичі з іншої країни є. Написав він аж 96 гостей і це тільки люди з його боку. Я стою і нервово закипаю, пояснюю хлопцю, що якщо і кликати багато гостей, то мені потрібно купувати сукню, робити зачіску, а за тиждень це зробити майже неможливо.

-А кухарі згодні приготувати все в строк? – вже ледве стримуючи емоції питаю я.

– А ми не будемо їх наймати, навіщо переплачувати? Пару салатів зготувати, шашлик, та напої. А мама моя тобі допоможе, та й твоя мама може підключитися.

– А торт? Його вже не встигнуть зробити до цієї дати!

– Так навіщо нам ці солодощі, мої друзі торт не їдять.

Приїхали … .він спеціально тягнув до останнього? Що тепер мені робити? Пояснюю, що готувати на своє весілля ще й на таку кількість гостей я не збираюся! Якщо і кликати стільки людей, то потрібно перенести дату і святкувати нормально.

Читайте також: 15-річна подруга нашої доньки закохалася в мого чоловіка. А днями до нього на роботу прийшла, зухвало одягнена, розфарбована, підбігла до нього, поцілувала і голосно запитала: – Любий, куди поїдемо, до тебе чи до мене?

Півдня намагалася знайти перукаря і візажиста, який вільний у цей день, всюди отримувала відмову. Всю ніч ридала в подушку від образи. Вранці вирішила скасувати весілля і розійтися з хлопцем. Мені такі сюрпризи в майбутньому не потрібні. Що ще він би видав у шлюбі?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!