fbpx

У нас цивільний шлюб, і мене це дуже турбує. Я говорила з чоловіком, він відповідає, що після першого невдалого шлюбу не готовий до другого, на це потрібен час, що він не кине дитину, і завжди буде спілкуватися з колишньою дружиною, так як вона мати, а він батько

Познайомилась якось з чоловіком, він розповів, що ролучений, що має дитину – сина. На це я не звернула уваги, зараз багато хто розлучений і в кожного є діти, як в чоловіків так і в жінок. В нас зав′язались стосунки, ми зустрічались, потім він запропонував переїхати до нього. Я погодилась, так як закохалась і вирішила що це кохання на все життя.

Я переїхала до них в будинок, так до них. Він живе з батьками, у їх дуже великий будинок і місця там хватить на всіх. Але я не подумала, що мені так буде тяжко. Тепер мене постійно гризуть думки, що він був щасливий в тому шлюбі, навіть дитина є. Ось чому:

В будинку постійні розмови тільки про цього хлопчика. Також тут багато фотографій з минулого чоловіка. Свекруха їх не прибирає, так як вони їй подобаються. Плюс вони дуже добре спілкуються з його колишньою дружиною. І буває, просять заїхати на чай, вона поки, відмовляється, напевно розуміє, що це буде недоречно.

Плюс те, що цього хлопчика дуже часто привозять, і він всюди бігає, при цьому всі щасливі крім мене. Чоловік під час його приїзду спілкується тільки з ним. Нещодавно у нас з’явився спільний малюк. Чоловік казав, що з появою своєї дитини я полюблю і його дитину.

Але такого не сталося. Навпаки я ще гірше стала ставитися до хлопчика. Мені він постійно нагадує про те, що у чоловіка були відносини, сім’я. У нас цивільний шлюб, і мене це дуже турбує. Я говорила з чоловіком, він відповідає, що після першого невдалого шлюбу не готовий до другого, на це потрібен час, що він не кине дитину, і завжди буде спілкуватися з колишньою дружиною, так як вона мати, а він батько.

Але мене це не влаштовує. Я постійно нервую, настільки, що я не бачу вже майбутнього з чоловіком. Адже ця ситуація буде завжди. Щоденні дзвінки колишньої дружини, приїзди хлопчика. Розмови про нього і минулого чоловіка. Як висловився свекор я ніхто, та хоч дружина була. Мене дуже це ображає. Чоловік теж буває, то назве мене ім’ям колишньої дружини, то нашу дитину ім′ям сина, плюс на свята дарує їй подарунки по пам’яті, як каже.

Допоможіть, ревнощі до неї і хлопчика мені заважають.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page