У новому 2022 році для всіх знаків зодіаку є певний день, коли вам краще не ризикувати

Овен

Стережіться 8 квітня. Саме цього весняного дня Марс у знаку Близнюків знижується. Це насамперед впливає на третій Будинок Овна, Будинок спілкування. Як орієнтований на дію знак зодіаку Овен буде змушений підходити до всього трохи повільніше, і можуть виникнути проблеми та непорозуміння.

Телець

Найгіршим днем ​​для Тельця буде 16 червня. Місячні затемнення в 2022 особливо сильно вдаряють по Тельцю. Особливо, якщо вони проходять під знаком Скорпіона. Перший із них відбудеться 16 червня. Цього дня Телець розуміє, що йому треба відмовитись від певних зв’язків, щоб рухатися далі.

Близнюки

Позначте вересень червоним кольором у календарі. Першого дня місяця Марс переходить на знак Близнюків, де, на жаль, залишиться до 25 жовтня. Для Близнюків це означає, що вони переживатимуть дуже тривалий час. Все відбувається з шаленою швидкістю, а потім знову дуже повільно. Ви повинні знайти свій власний темп.

Рак

Березень – найгірший місяць 2022 року, особливо 5 число. Саме тоді Марс і Плутон зустрічаються в Козерозі-сьомому будинку романтичних партнерських відносин та стосунків Раку. Це може призвести до деяких збоїв у динаміці. Якщо Рак вже боровся з проблемами стосунків у грудні, оскільки Венера була в занепаді, то саме ці теми знову виникнуть і з березня.

Лев

18 липня стане найгіршим днем ​​для Лева. Цього дня виразний характер знаку зодіаку випробуватиметься. Сатурн у Водолії знижується і цього дня протилежний Сонцю. Сонце і Сатурн-полярні протилежності, і Лев може почуватися неймовірно засмученим у цей день. Це може стати важливим моментом для знаку зодіаку, і має прояснити деякі стосунки.

Діва

Саме з 25 квітня Меркурій знаходиться в десятому будинку кар’єри, що значно впливає на професійне життя Діви. У цей день все йде дуже повільно, і знак зодіаку неймовірно тяжкий. Час подумати про кар’єру та, можливо, переосмислити її.

Терези

Стережіться 11 жовтня. Взагалі досі вони завжди покладалися на Меркурія. Планета допомогла Терезам донести свої слова та думки до громадськості, але 11 жовтня саме це може стати проблемою. Тому що з цього дня Меркурій занепадає в першому будинку особистості Терезів. Непорозуміння поставлені на карту, і це саме те, чого Терези в іншому випадку намагаються уникнути.

Скорпіон

Водяний знак Скорпіона має відзначатися 8-м номером. Не варто недооцінювати листопад. У 2022 році для Скорпіона всі ознаки зміни та трансформації. Це відбувається в основному через численні місячні затемнення, які відбуваються в основному в знаках Скорпіона і Тельця. 8 листопада у сьомому Будинку Відносин відбудеться повне місячне затемнення, і цього дня Скорпіонові відкриється щось значне. Це може стати дуже незручним, і водяному знаку доведеться змінити пріоритети.

Стрілець

Для стрільця 21 лютого – найгірший день. Цього дня Юпітер в Овні знижуватиметься у п’ятому будинку самовираження та творчості Стрільця. Все сповільнюється. Це особливо дратує стрільця, оскільки він прагне зростання і прогресу. Тепер він змушений усе обміркувати.

Козеріг

Позначте 6 серпня у календарі. Як знак Землі, Козеріг завжди шукає способи бути продуктивним та цілеспрямованим. Проте вся ця енергія та мотивація буде загальмована 6 серпня. Сатурн того дня знаходиться у другому будинку фінансів та ресурсів. Козеріг зрозуміє, що того дня він просто не просувається вперед і відчує неймовірне розчарування.

Водолій

Для Водолія це буде 4-й день. Березень – справжній виклик. Його планета-правитель Сатурн і планета-правитель Будинку Відносин Сонце збираються разом у перший будинок особистості цього дня. Водолій може почуватися засмученим 4 березня, особливо коли справа доходить до стосунків. Розмови зараз можуть виявитися неправильними та викликати дискусії.

Риби

Знак зодіаку Риби не буде веселим 23 листопада. Саме з цього дня Юпітер занепадає в другому будинку грошей і фінансів під знаком Овна. Незважаючи на те, що риби тут зазнали величезного зростання в останні місяці, ви повинні зробити крок назад у цей день. Зростання застоюється, і великих інвестицій, швидше за все, слід уникати. Лише з 17 грудня можна буде розслабитись.